Опубліковано статистику ДТП за участі автомобілів з іноземною реєстрацією.

Опубліковано статистику ДТП за участі автомобілів з іноземною реєстрацією.
За 1 півріччя 2017 року загалом зареєстровано понад 4,5 тисячі аварій за участі транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Найбільше ДТП накоїли автівки на польських номерах – 1197, литовських – 692, і болгарських – 165.
У цих ДТП загинуло 43 людини і 429 дістали поранення.
За даними, наведеними на фейсбук-сторінці Асоціації «Страховий бізнес», автомобілі з іноземною реєстрацією стають винуватцями ДТП вчетверо частіше, ніж стають потерпілими від інших учасників дорожнього руху, що свідчить про кричуще нехтування цими водіями правилами дорожнього руху. До того ж, заощаджуючи на податках, власники таких автівок не зупиняються і на інших заощадженнях, зокрема – не оформлюють договір «автоцивілки». Зрештою, потрапляючи в ДТП, вони зникають з місця пригоди або на автомобілі, або пішки, залишаючи транспортний засіб на місці ДТП. Знайти винуватця пригоди в цьому випадку майже неможливо – адже найчастіше автомобіль використовується на сумнівних підставах і оформлений на підставну особу або закордонну компанію.
Тож аби не постраждати від непередбачуваного «литовця» чи «поляка», укладіть договір страхування свого автомобіля – наприклад, на нашому сайті

googlef3f44d3f0ec0258c.html