Під Нижнім Новгородом на нафтопереробному заводі "ЛукОЙЛ" сталася пожежа.

Під Нижнім Новгородом на нафтопереробному заводі "ЛукОЙЛ" сталася пожежа.
Під час проведення ремонтних робіт в резервуарі для нафтопродуктів хтось із робітників порушив правила техніки безпеки - найімовірніше, почав користуватися відкритим вогнем. сподіваючись на те, що концентрація випарів нафтопродуктів низька.
В результаті четверо працівників загинуло, а стовп вогню, за свідченням очевидців, сягав 50 метрів у висоту.
За повідомленнями рятувальників, в гасінні пожежі брали участь два пожежні потяги, у повній готовності перебували гвинтокрили. Усього в ліквідації наслідків пожежі були задіяні 237 осіб і майже півсотні одиниць техніки.
Очевидці на форумах в інтернеті кажуть про те, що зайнялося 6 ємностей, де зберігалося 5 тисяч кубометрів нафти (це майже 60 великих залізничних цистерн). Також місцеві жителі говорять, що кількість загиблих може досягти двох десятків - проте наразі офіційно повідомили про 4 загиблих.

Нафтосховища є об'єктами підвищеної небезпеки, аварії на яких можуть призвести до техногенних катастроф найвищого рівня. Законодавством України передбачено обов'язкове страхування відповідальності експлуатантів об'єктів підвищеної небезпеки. Деталі, а також консультації щодо укладання договору - (044) 3-624-624

googlef3f44d3f0ec0258c.html