Понад три чверті австралійських страхувальників не намагаються змінити страхову компанію при пролонгації поліса

За повідомленням Асоціації "Страховий бізнес", понад три чверті (77,9%) австралійських страхувальників навіть не намагаються змінити свою страхову компанію при необхідності пролонгації страхового поліса. Ще 14,6% цікавляться умовами інших страховиків, але в підсумку так само не змінюють страхову компанію.
Цікаво, що 4 роки тому цей показник (кількість продовжених договорів страхування після уточнення умов інших компаній) становив 11,4%.
Найчастіше до пошуків варіантів найкращого страхування примушує занадто високий (на думку клієнтів) розмір страхових платежів. Проте, як бачимо, незважаючи на те, що питома вага "шукачів халяви" зростає, проте рівень лояльності до свого страховика залишається на найвищому рівні.
Дослідники відзначають, що на лояльність страхувальників впливає не тільки розмір страхових премій, але й інші чинники. Втім, зрозуміло, що клієнт не користуватиметься послугами страхової компанії, що не виплачує страхові відшкодування, або не забезпечує прийнятний рівень зручності і сервісу для своїх клієнтів.

Скористайтеся нашим зручним сервісом страхування онлайн на порталі ugic.com.ua - і спробуйте сучасний технологічний інструмент фінансового захисту ваших статків!

googlef3f44d3f0ec0258c.html