Поради експертів «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»: сім небажаних сусідів вашого будинку

При придбанні квартири слід звертати увагу не тільки на її метраж і планування. Експерти «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» поділяться своїми думками, до яких «сусідів» варто придивитися уважніше, обираючи собі житло, щоб згодом не шкодувати про зроблену покупку.


1. Промислові підприємства.
Сусідство з діючими заводами або фабриками - мабуть, найменш бажане для новоселів. І справа тут не тільки в сумній промзоні під вікнами і чадних і шумних вантажівках. Заводські труби викидають в атмосферу шкідливі речовини, що призводить до перевищення їхніх допустимих концентрацій в атмосфері, неприємних запахів, постійного смогу. Згідно Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, підприємства по шкідливості діляться на 5 класів. Санітарно-захисні зони, в межах яких заборонено будівництво житлових будинків, варіюються від 50 метрів для підприємств 5-го класу, до 3000 метрів для об'єктів 1-го класу. Однак навіть без довідників і рулетки необхідно упевнитися, що прилегла промзона не завдасть вам дискомфорту.
Небезпека може в собі таїти і занедбана промзона, на якій виробництво вже припинено. Вже неодноразово траплялося, що попередні власники «забували» на зруйнованому заводі отрутохімікати, ртуть та інші небезпечні речовини. Безгосподарна «хімія» - не найкраще сусідство. Небезпеку становлять і мисливці за металом, що полюбляють орудувати на занедбаних об'єктах, а також інші сумнівні особи, які частенько перебувають в руїнах. До того ж, зруйновані заводські корпуси - не найприємніший пейзаж для споглядання з квартирних вікон.


2. Транспортні магістралі.
Жити біля автостради - сумнівне задоволення. Вам доведеться постійно дихати вихлопними газами, і тримати вікна закритими. Постійні супутники жвавих магістралей - шум, вібрація і затори. Серед ночі вас можуть розбудити шалені мотоциклісти або стрітрейсери, які вирішили поганяти «з вітерцем». Крім того, автострада - джерело постійної небезпеки для маленьких дітей.
Говорячи про транспортну складову, не варто забувати також про місця для парковок біля будинку. На жаль, багато забудовників ігнорують цей момент, в результаті вам доведеться маневрувати між автомобілями, хаотично припаркованими на будь-якому вільному п'ятачку, навіть на дитячих майданчиках і тротуарах. В результаті, дрібні «зачепи» і подряпини в таких ситуаціях стають буденністю.


3. Аеропорти, вокзали, автостанції
Транспортні вузли створюють постійний шум і вібрацію (не кажучи про реальні ризики аварій, ймовірність яких поблизу цих об'єктів є набагато вищою). Супутниками об'єктів транспортної інфраструктури також є антисанітарія, підвищений кримінальний рівень і постійна суєта, яка не сприяє повноцінному відпочинку.


4. Стадіони, театри, концертні майданчики
Жити в атмосфері свята може здатися привабливим тільки на перший погляд. Регулярний шум, світлові супроводи різноманітних шоу, величезна кількість припаркованих автомобілів, які перегороджують проїзд «аборигенам». Також потрібно пам'ятати і про натовпи публіки, які піднімають настрій алкоголем і використовують двори та під'їзди з іншими сумнівними цілями. А програш улюбленої команди може привести до актів вандалізму або бійок з уболівальниками іншого клубу.


5. Лінії електропередач
Електромагнітне поле, що генерується ЛЕП, негативно впливає на здоров'я мешканців сусідніх будинків. Тому, наприклад, для ЛЕП потужністю 750 кВ заборонено будувати будинки в радіусі 40 метрів. Також небезпека ліній електропередач полягає у високому ризику ураження струмом. Крім того, необхідно проводити відчуження землі під ЛЕП - навряд чи жителі сусідніх будинків захочуть, наприклад, влаштувати під високовольтними дротами спортивний або дитячий майданчик.


6. Ресторани, бари, нічні клуби
Розважальні заклади, особливо ті, що працюють допізна - ще одна категорія неспокійних сусідів. Мешканці навколишніх будинків змушені миритися з постійною гучною музикою, яскравими вивісками, запахами з кухні і галасливими компаніями, що виходять на вулицю покурити або обговорити якісь питання на підвищених тонах.


7. Великі супермаркети.
Мати під вікнами магазин, який торгує всім необхідним, досить привабливо. Однак будьте готові до постійних приїздів вантажних автомобілів, що розвантажують товар в цілодобовому режимі. Додаткова проблема полягає в тому, що навколишні двори використовуються покупцями і підрядниками як безкоштовна парковка, що також не додає комфорту місцевим жителям. А заборона на нічний продаж алкоголю не врятує сусідів цілодобових магазинів від візитів галасливих компаній, які прийшли за добавкою.


У будь-якому випадку, пам'ятайте про те, що надійніше всього ваша квартира буде захищена від неприємних ситуацій полісом «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ». Оформити його ви можете в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-mayna/strakhuvannya-kvartyr-z-rukhomym-maynom/

googlef3f44d3f0ec0258c.html