Пожежа небезпечна і сусідам

Щоденно в Україні в середньому виникає 146 пожеж, матеріальні втрати від яких складають майже 20 мільйонів грн. Кожного дня внаслідок пожеж гине 10 і травмується 6 людей, гине 5 голів худоби, вогнем знищується або пошкоджується 80 будівель та споруд і 11 одиниць техніки.

Небезпека пожежі полягає в тому, що збитків зазнає не тільки власник квартири, де сталася пожежа, але й господарі сусідніх помешкань. Несучі елементи будинків, вікна та двері деформуються під впливом високої температури; горішні приміщення забруднюються кіптявою, а квартири, розташовані нижче, заливаються внаслідок пожежогасіння.
Саме тому, окрім страхування власного майна, для власників квартир у багатоквартирних будинках доцільно передбачати включення до договору опції страхування відповідальності перед третіми особами за пожежу або залиття.
В нашому інтернет-магазині ви можете передбачити укладання договору страхування відповідальності на 100, 200 або 300 тисяч. Розрахувати вартість договору, надіслати заявку та здійснити оплату першого платежу ви можете в нашому інтернет-магазині

googlef3f44d3f0ec0258c.html