Продажі вживаних автомобілів в Україні зросли в 20 разів.

За підсумками травня, на облік поставлено 4,5 тисячі автомобілів з пробігом. Це в 20 разів перевищує показники травня 2016 року, - повідомляє портал Motor Media Review.
Усього ж за перші 5 місяців на облік поставлено 18,2 тисячі вживаних автівок, що перевищує минулорічні показники у 5,6 разів.
Таким чином, серед усіх автівок, що були придбані у 2017 році, частка вживаних машин сягнула майже 40% - тобто, 2 придбаних автомобіля з 5 не є новими.
За марками вживаних автівок у травневих лідерах пальму першості утримує Renault. Кількість б/в автівок цієї марки серед загальної кількості покупок продукції французького виробника становить 56%. 
Друге місце посів Volkswagen – українці придбали 782 вживаних автівки цієї фірми, або дві третини від загальної кількості покупок автомобілів німецького бренду.
На третьому місці Skoda – 573 б/в машини, що складає приблизно половину придбаних автівок чеської торгової марки.
Opel, чиї продажі автомобілів з пробігом посіли четверте місце на ринку, дивує попитом на вживані автівки. Їх придбано 392 шт., або 94% реалізованих протягом травня «Опелів».
Азійський автопром у п’ятірці лідерів представлений брендом Nissan. 247 автівок цього бренду протягом травня змінили свого власника, що становить 42% від загальної кількості проданих у травні «Ніссанів».
Застрахувати автомобіль, у т.ч. вживаний, ви маєте змогу в нашому інтернет-магазині

googlef3f44d3f0ec0258c.html