Статистика зі страхування особистого майна громадян на ринку Латвії.

Асоціація "Страховий бізнес" наводить цікаву статистику зі страхування особистого майна громадян на ринку Латвії.

Третина усіх відшкодувань пов'язана з крадіжками майна; приблизно чверть усіх подій припала на випадки пошкодження речей рідиною або парою. На пошкодження майна з власної необережності господаря так само припадає чверть усіх подій. На четвертому місці за поширеністю - пожежі (10%).

Як відзначається у звіті, кожна шоста крадіжка відбувалася за межами проживання страхувальника. Найбільш "ласою" здобиччю для крадіїв ставали мобільники (20%) та велосипеди (18%, проте в літні місяці питома вага "педальних коней" зростала до 30%). Це не дивно - адже велосипеди доволі популярні серед прибалтів, а влітку ними користуються набагато більше, і дуже часто полишають свої транспортні засоби без нагляду. Натомість, садово-городній інвентар користується сталим "попитом" у злодіїв протягом усього року - на сільськогосподарські інструменти припадає щомісяця по 7-8% крадіжок.

Страхування велосипедів є доволі доступним і поширеним для латвійців - так, убезпечити ровера на 500 євро коштуватиме лише 7 євро на рік.

Як повідомляється у звіті, середня виплата за збитками, пов'язаними з крадіжками майна, становила 729 євро.

Зверніть увагу на програми майнового страхування на нашому сайті. Укласти договір ви можете без огляду та опису застрахованого майна, протягом кількох хвилин, в режимі онлайн.

googlef3f44d3f0ec0258c.html