Стихійні лиха не обходять навіть знаменитостей

Стихійні лиха не обходять навіть знаменитостей.

Тиждень тому під час потужної грози блискавка влучила в будинок переможниці Євробачення-2004 Руслани, про що вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

"Сьогодні під час грози у Києві близько 16:00 в мій будинок влучила блискавка. Обгоріли конструкції будинку, перегоріли шини заземлення в електричних щитках, вийшла з ладу електрика. Досі у повітрі відчувається запах. В Карпатах вважають, що все, у що влучила блискавка, має щось особливе... Наразі мій енерго активний будинок запустився", - повідомила Руслана на своїй сторінці у Фейсбук.

Відомо, що Руслана з чоловіком придбали цей будинок після перемоги співачки на Євробаченні, а в 2013 році обладнали його сонячними батареями.

Наразі користувачі соцмереж жартують з приводу того, що сили стихії відчули в Руслані споріднену душу - адже виконавицю вирізняє шалений темперамент на сцені. Зокрема, на репетиції свого переможного виступу на європейському пісенному конкурсі після виступу несамовитої української дівчини навіть тріснула сцена.
Втім, співачка оптимістично налаштована і планує незабаром відновити споруду, пошкоджену стихією.
Проте, самостійно покрити заподіяні природою збитків до снаги не кожному.
Набагато простіше і дешевше укласти договір страхування майна. В нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua це можна зробити протягом кількох хвилин!

googlef3f44d3f0ec0258c.html