Страхування для збирачів покемонів - рекламний трюк чи маркетингова знахідка?

Ажіотаж з іграшкою "Pokemon Go", де гравці мали збирати віртуальну "здобич" у вигляді анімаційних персонажів, став ще одним підтвердженням того, як віртуальна реальність може захопити мільйони...

Збирачі покемонів полювали на них, йдучи по вулиці, їдучи в транспорті і навіть кермуючи автівками. В гонитві за Пікачу та його братами, люди потрапляли на заборонені території, нишпорили по недобудовах і трансформаторних шафах, шукали здобич на університетських лекціях та богослужіннях, кидалися під колеса автомобілів - аби тільки випередити конкурентів-гравців.

Страхові компанії не залишилися осторонь масової істерії. Деякі страховики навіть запропонували спеціальне страхове покриття для покемонників, що передбачали виплати у разі, якщо людина отримувала травми в гонитві за мальованими істотами. Чи мали місце виплати за тими програмами - невідомо, але стрічки новин рясніли повідомленнями про нещасні випадки та дорожні пригоди, що сталися через полювання на покемонів.

Ми закликаємо у будь-якому випадку контролювати свої дії і не втрачати реальності. А від наслідків непередбачуваних вчинків нашого оточення захистять програми страхування від нещасного випадку "ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ". Вони передбачають цілодобовий страховий захист у будь-якій ситуації. Укласти договір ви можете на нашому сайті.

А якщо ви прагнете перебувати в тренді, користуйтеся нашим мобільним додатком. Він принесе набагато більше користі, ніж електронна іграшка - адже вона надає можливість замовити страховий поліс, обчислити розмір платежу, повідомити про настання страхової події, сплачувати чергові платежі, дізнаватися цікавинки про актуальні новини страхового ринку.

googlef3f44d3f0ec0258c.html