У березні український авторинок продемонстрував вражаюче зростання продажів

За даними порталу AUTO-Consulting, березень став найбільш «урожайним» місяцем для автодилерів за весь післякризовий час. Українці придбали 6 995 нових автомобілів, що на 43% більше, ніж в березні 2016 року. При цьому всі дилери, що увійшли в ТОП-20, показали зростання порівняно з лютим, причому продажу деяких автомобільних брендів виросли в рази.

За підсумками першого кварталу в цілому, продажі нових автомобілів виросли на 35%, і є всі передумови для подальшого прискорення зростання продажів. Настільки стрімке підвищення попиту на нові автомобілі породило призабутий на автомобільному ринку дефіцит. Найпопулярніші моделі іноді доводиться чекати кілька місяців.

У трійку найпопулярніших березневих брендів увійшли Renault, Toyota і KIA. «Японці» показали найбільш стрімке зростання, збільшивши за місяць продажі в 2,4 рази. Майже в півтора рази зросли продажі деяких преміум-брендів: Mercedes, Audi, BMW - що також свідчить про зростаючу купівельної спроможності населення.

При цьому, тенденції зростання в бюджетному сегменті проявляються не так чітко. У півтора рази наростив продажі Ravon (колишній Uz-Daewoo), на 20% - ЗАЗ. Удвічі зросла реалізація автомобілів ВАЗ, що дозволило російському бренду «зачепитися» за місце в ТОП-20. А ось «китайцям» місця в числі лідерів не знайшлося.

Автомобіль – це істотне вкладення коштів, тож подбайте про безпеку цієї інвестиції. Укладіть договір страхування автомобіля за будь-якою з програм в нашому інтернет-магазині або через мобільний додаток - і почувайтеся впевнено! 

googlef3f44d3f0ec0258c.html