У червні обсяги продажів нових автомобілів продовжували стрімко зростати

За повідомленням порталу AUTO-Consulting, в червні в Україні було продано 6829 автомобілів, що на 45% більше, ніж торік. Загалом за 1 півріччя 2017 р, вже реалізовано понад 36 тисяч нових автівок, що на 35% більше, ніж у першому півріччі 2016 р.

Кожен дев’ятий проданий за цей період автомобіль – Renault, цей бренд став найбільш популярним. Слідом йдуть Toyota, Skoda та Kia. У п’ятірку також увійшов бренд Mitsubishi – дилери цієї японської марки уклали великий контракт на поставку кросоверів Outlander PHEV для Національної поліції.

Традиційно до двадцятки не увійшло жодного китайського та російського бренду. Причому, це зовсім не свідчить про нехтування автомобілями економ-класу – адже, наприклад, узбецький Ravon (колишній UZ-DAEWOO) нарощує оберти. Трошки наростив обсяги ЗАЗ, проте, наразі флагман українського автобудування утримує лише 2% вітчизняного авто ринку, насилу втримуючись в кінці другого десятку.
Загалом український авторинок демонструє позитивну динаміку починаючи з січня 2016 року. Нагадаємо, що найбільш «урожайним» для українських авто дилерів став 2008 рік, коли було реалізовано майже 630 тисяч нових автівок, або в середньому – понад 50 тисяч на місяць. Як бачимо, досягти середньомісячного показника тих часів не вдалося навіть за півроку, що свідчить про глибину тієї прірви, в якій опинилася галузь після економічної кризи і подальших подій.
Придбайте поліс страхування КАСКО на нашому сайті  або з використанням мобільного додатку «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», який ви можете встановити безкоштовно на свій девайс.

googlef3f44d3f0ec0258c.html