У Києві на автостоянці сталася пожежа

У ніч на 3 червня на території автостоянки на найбільшому київському житловому масиві Троєщина сталася пожежа.

Як встановили прибулі на місце події вогнеборці, займання сталося в автомобілі Mercedes ML 350, після чого полум'я перекинулося на сусідні автомобілі.
В результаті пожежі повністю були знищені автомобілі Mercedes ML 350, Toyota Pradо і Nissan Note. Частково постраждало ще 5 автомобілів: в ВАЗ-2114 згоріли моторний відсік, лобове скло, салон та лакофарбове покриття, в Toyota RAV-4 постраждали запасне колесо, задній бампер, дві задні фари і лакофарбове покриття, в Honda Civic - передній бампер, права фара і лакофарбове покриття, в Mitsubishi Lancer - багажне відділення, два крила, передній бампер, дві задні фари і лакофарбове покриття, в Toyota Corolla - лакофарбове покриття переднього бампера і ліва передня фара.
На щастя, обійшлося без жертв і постраждалих.
Загоряння було ліквідовано через годину після звернення в службу пожежної охорони.
Звертаємо вашу увагу на те, що вогонь здатний заподіяти значної шкоди транспортному засобу за дуже короткий час. Навіть якщо негайно повідомити службу пожежної охорони і приступити до гасіння пожежі своїми силами, ризик заподіяння шкоди транспортному засобу вогнем і високою температурою дуже великий. У зв'язку з цим, наполегливо рекомендуємо застрахувати ваш автомобіль. Вогневі ризики входять до страхового покриття, тому, навіть в разі повного знищення автомобіля в результаті пожежі (незалежно від причини загоряння), страхова компанія компенсує заподіяні вам збитки.

googlef3f44d3f0ec0258c.html