У квітні українці заплатили за комуналку 6,6 млрд. грн.

За даними Держкомстату України, в квітні 2017 роки українці заплатили за комунальні послуги 6,6 млрд. грн.

З березня місяця спостерігається тенденція перевищення суми оплат за комунальні послуги над сумою нарахованих платежів. Це пов'язано з частковим погашенням накопиченої заборгованості, викликаної непосильними комунальними платежами за опалення. Наприклад, в січні за комуналку було нараховано 14,7 млрд.грн. (для порівняння: у квітні - лише 5,6 млрд.), а оплачено в січні - 9,2 млрд.
За даними українських статистиків, наші співгромадяни заборгували за комуналку понад 22 млрд. грн. Майже 40% всієї заборгованості припадає на платежі за опалення, також відчутна заборгованість накопичилася перед постачальниками газу та електрики.
Очевидно, що українці не від хорошого життя накопичують борги за комунальними платежами. Середня сума комунальної платіжки в опалювальний сезон досягала 3 тисячі гривень, що для багатьох є непосильною сумою. У той же час, середня квітнева платіжка «потягнула» всього на 750 грн., що дозволило громадянам скоротити борги, що накопичилися.

Убезпечити свій родинний бюджет від багатьох незапланованих витрат допоможе страхування квартири та домашнього майна. Укласти договір страхування квартири ви можете на нашому сайті протягом 5 хвилин.

googlef3f44d3f0ec0258c.html