У сферу інтернету речей очікують великі інвестиції.

Портал forinsurer.com наводить інформацію про прогнозоване зростання витрат на IoT-технології (так званий «інтернет речей»). До 2021 року загальні витрати у цій сфері зростуть майже до 1,4 трлн. доларів.

Нагадаємо, що Internet of Things, або IoT – це сукупність речей, оснащених вбудованими технологіями, що дозволяють їм взаємодіяти між собою та із зовнішнім світом. Вже найближчим часом очікуються суттєві технологічні прориви у галузях виробництва, будівництва та логістики. Побутова техніка також не залишається осторонь – звичайні домашні прилади стають дедалі більше інтелектуальними. Вони здатні працювати у заздалегідь запланованому режимі та часі; крім того, ці прилади стають спроможними самостійно реагувати на зміну ситуації та вживати певних запобіжних чи аварійних засобів – наприклад, автоматично перекривати подачу води чи газу при зниженні робочого тиску в системі, надсилати сигнал тривоги при проникненні до приміщення тощо.
Найбільше інвестуватимуть в IoT представники сфери промисловості, транспорту та комунальних послуг. Вже в цьому році їх сумарні інвестиції в цю сферу очікуються на рівні третини трильйона доларів, і ще 86 млрд. складуть крос-індустриальні інвестиції. Серед регіонів – очікувано, найбільше інвестицій буде здійснено в технологічно розвинених регіонах Далекого Сходу та США. Західна Європа посяде третє місце за обсягами інвестування.
В США 77% страхових компаній уже певним чином адаптують свої послуги з домашнього страхування з урахуванням наявності в оселях розумних систем. Майже дві третини власників житла планують встановити ті чи інші розумні системи в своїх помешканнях, і, відповідно прагнуть отримати певну лояльність з боку страховиків.
Очевидно, що розвиток телематичних технологій та інтернету речей спроможний суттєво змінити ринок страхування, зменшивши вплив традиційних ризиків, і виявляючи нові ризики, з яким страховики ще не стикалися (зокрема, ризики заподіяння збитків в результаті неадекватності прийнятих рішень «розумним приладом» - наприклад, помилкове спрацювання системи пожежогасіння). Цілком можливо, що за кілька років звичний нам поліс страхування домашнього майна зміниться до непізнаваності, а років за 20 страховку на квартиру зможе оформити навіть домашній пилосос.
Наша компанія не стоїть осторонь передових технологій на ринку. Укладіть договір страхування домашнього майна в нашому інтернет-магазині http://ugic.com.ua/strakhuvannya-mayna/

googlef3f44d3f0ec0258c.html