У вересні український авторинок виріс на 33,7%

Як повідомляє AUTO-Consulting, продажі нових автомобілів у вересні зросли на третину в порівнянні з вереснем минулого року. В абсолютному вимірі продажі склали 7,6 тис. Нових автомобілів проти 5,7 тис. Роком раніше.
При цьому, з ТОП-20 найбільш продаваних автомобільних брендів, приріст продемонстрували 16.

Позиції в трійці лідерів залишаються незмінними - Toyota, Renault і Volkswagen. Німці, як і йдуть на 4-му місці «Шкода», наростили продажі в 1,5 рази, Toyota - на 30%, а ось французький бренд «топчеться на місці», і підпустив переслідувачів впритул.

Бренди, що займають місця з 6 по 13-е, практично синхронно нарощують обсяги на 20-25% (Nissan, Hyundai, Ford, Mazda, Ravon, Mercedes, Suzuki). Винятком є стрімке зростання майже в 2,5 рази продажів автомобілів марки Audi, що дозволило німецькому преміум-бренду зайняти 12-у сходинку. А ось їх земляки з BMW знизили обсяги продажів, пропустивши вперед конкурентів.

Продовжує втрачати ринкові позиції флагман українського автомобілебудування ЗАЗ. Власниками вітчизняних авто ризикнули стати всього 115 автомобілістів, що на 26 менше, ніж рік тому. На жаль, при досить помірною ціною запорізькі автомобілі мають ще більш помірне якість, що позначається на виборі покупців. Хоча попит на автомобілі економ-бренду є, про що свідчить постійне зміцнення позицій Ravon.

Програми страхування для автомобілів будь-яких марок - в інтренте-магазині ugic.com.ua. Також будемо раді надати консультації за телефонами (044) 3-624-624

googlef3f44d3f0ec0258c.html