Україна - в ТОП-5 країн за темпами купівлі електричних автомобілів

За перші 3 місяці цього року в Україні зареєстровано 548 електромобілів і 219 гібридів. Продажі екологічних транспортних засобів зростають - 32% і 24% відповідно в порівнянні з торішніми показниками.

Обліком «зелених» автомобілів займається Міністерство внутрішніх справ. Зі зведеної статистики неясно, яка саме модель електромобіля найбільш затребувана. Однак, статистика красномовно свідчить про те, що легковики, що працюють виключно на «електриці», в 2,5 рази популярніші за авто з гібридними силовими установками.
Експерти авторинку прогнозують цьогорічний обсяг продажів електромобілів і гібридів у 3000 штук. Роком раніше було зареєстровано 2593 таких авто: 1709 автомобілів на «чистій» електриці і 884 гібридів. За темпами покупок «зеленого» транспорту України увійшла в ТОП-5 світових лідерів - незважаючи на складну економічну ситуацію і «кусючі» ціни.
Міністерство інфраструктури висловлює зацікавленість у розвитку цього транспорту, і підготувало зміни до законодавства для розвитку електричного автотранспорту в Україні. За словами профільного міністра Володимира Омеляна, в результаті впровадження змін до законодавства, вартість електромобілів може впасти до 40%. Очевидно, що такої економії можна досягти, наприклад, скасувавши ПДВ, збори в пенсійний фонд і акцизи при покупці електричних авто. Можливо, міністерство планує також якісь додаткові заходи, крім скасування податків, для стимулювання продажів екологічного транспорту.


Спеціальні умови страхування електричних і гібридних автомобілів - в компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ». Подробиці - по телефону (044) 3-624-624

googlef3f44d3f0ec0258c.html