Україна увійшла до трійки найбільш аварійно небезпечних країн для туристів з країн СНД.

Україна увійшла до трійки найбільш аварійно небезпечних країн для туристів з країн СНД.
Такі дані наводяться на підставі статистики з 60 компаній країн СНД.
Сервісна компанія Balt Assistance навела статистику звернень автотуристів, застрахованих у 60 компаніях на території СНД, при подорожах за кордон. Про це повідомляє портал Forinsurer.
Найбільше дорожніх пригод за рік з 1 серпня 2016 р. до 1 серпня 2017 р. сталося в Польщі – 20,7% від загальної кількості. На другому місці – Україна, де сталося 10% зареєстрованих автопригод. Трійку «призерів» замкнули німці (8,6%).
Поодинокі випадки траплялися в Канаді, В’єтнамі, Іспанії, Венесуелі, а також розташованих значно ближче до регіону СНД Румунії, Словенії та Хорватії.
Доволі часто трапляються ДТП з туристами в Тайланді, Індонезії та Індії, де популярна послуга оренди мотобайків. В цих країнах не надто зважають на вимоги дорожнього руху, що призводить до значної кількості аварій.
Нагадуємо, що в разі скоєння ДТП за кордоном слід викликати поліцію і зберігати спокій. Поліцейським слід надати свій страховий поліс «Зелена карта» або «автоцивілка», після чого буде складено протокол про настання ДТП.
На жаль, досвідчені водії є занадто самовпевненими, і вважають припустимим порушувати правила дорожнього руху. Натомість, новачки прагнуть ретельно дотримуватися правил, а в аварії потрапляють виключно через власну недосвідченість і невпевненість. Також жінки потрапляють в ДТП порівняно частіше (кожна шоста пані проти кожного восьмого чоловіка), проте наслідки їх аварій набагато легші, ніж у «чоловічих», через що і середній збиток у чоловіків на 10% вищий.
Найпоширеніша причина ДТП у жінок – недотримання правил маневрування, в той час як у чоловіків – перевищення швидкості.
Не забувайте укладати договори страхування, відправляючись у подорож. Скористайтеся для цього сервісом нашого інтернет-магазину http://ugic.com.ua/

googlef3f44d3f0ec0258c.html