Український авторинок нарешті демонструє зростання.

За даними інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting, за підсумками 2016 року в Україні було реалізовано 64 478 нових легкових автомобілів, що є рекордним показником за останні 3 роки. Це майже на 40% більше, ніж роком раніше. Зокрема, в грудні продажі нових автомобілів зросли на третину.


Найбільше нових авто у 2016 році було продано під брендом Toyota – продажі цього бренду зросли майже на 60%. На другому місці – Renault, які збільшили реалізацію наполовину. А стрімке зростання продажів Volkswagen (приріст - 124%), дозволило цьому бренду посісти третє місце серед найбільш популярних автівок в Україні.


Суттєво зросли продажі Skoda та Kia, помітний приріст продажів показав також бренд Ford.
Водночас, єдиний український бренд – ЗАЗ – хоч і зумів втриматися в десятці, проте попит на ці автомобілі неухильно знижується.

Експертів обнадіює кількаразовий приріст продажів автомобілів преміальних брендів – Mercedes-Benz, Audi, Lexus, Volvo, Jaguar показали 2-3-кратне зростання продажів.
Серед конкретних моделей автомобілів найбільш популярним став новий Kia Sportage, який придбало понад 2700 покупців. Друге і третє місця посіли автомобілі марки Renault - відповідно Logan (2074 шт) та Duster (2032 шт.). Рік тому Renault Logan був лідером попиту, друге місце посідав ЗАЗ Sens, а третє - Toyota Camry. 

Придбання нового автомобіля – це істотне капіталовкладення. Щоб убезпечити його від різних життєвих несподіванок, не забувайте укладати договір страхування транспортних засобів. Подробиці – на нашому сайті http://unison-insurance.com.ua/fizichnim-osobam/strahuvannja-transportnih-zasobiv/

googlef3f44d3f0ec0258c.html