ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ - серед лідерів за середнім розміром виплати за договорами ОСЦПВ.

В оприлюдненому на порталі forinsurer.com рейтингу за 1 квартал 2017 року, компанія "ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ", як і раніше, входить до п'ятірки лідерів з середньої суми виплат за договорами "автоцивілки".

На розмір середньої виплати впливає безліч факторів - зокрема, портфель компанії, його регіональна структура і питома вага важких транспортних засобів (вантажівки, автобуси), зіткнення з якими зазвичай має більш важкі наслідки для іншого транспортного засобу.
Проте, зазвичай, на зменшення суми виплати впливає і політика компаній - наприклад, встановлення франшиз або пропозиція "компромісної", тобто - заниженої виплати, в обмін на прискорення процедури врегулювання.
При середньоринковому рівні у 14,5 тисяч гривень, клієнти "ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ" отримують в середньому майже по 20 тисяч грн., що у півтора рази більше.
В інтернет-магазині СК "ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ" http://ugic.com.ua/strakhuvannya-trans…/ostspv-avtotsyvilka/ ви можете не лише розрахуваьти вартість поліса і заповнити інформацію, необхідну для його оформлення в режимі онлайн, але й безпечно сплатити страхову премію в режимі онлайн за допомогою платіжних сервісів, інтегрованих в інтерфейс інтернет-магазина. Поліс в паперовому вигляді ви отримаєте на наступний день кур'єрською доставкою (наприклад, "Новою поштою"), абсолютно безкоштовно.

googlef3f44d3f0ec0258c.html