«ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» зареєстрована в Державіаслужбі України та внесена до реєстру авіаційних страховиків під №7

На виконання п. 59 Ліцензійних умов з надання фінансових послуг, на підставі Наказу Державіаслужби України від 17.01.2017 р. №21 «Про реєстрацію страховиків, що мають ліцензію на здійснення авіаційного страхування цивільної авіації», компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» зареєстрована в Державіаслужбі України та внесена до реєстру страхових компаній, що мають ліцензії на здійснення авіаційного страхування цивільної авіації, під №7.

За словами Голови Правління СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» Олександра Кареліна, внесення СК до реєстру авіаційних страховиків підтверджує статус компанії як універсальної, інноваційної та надійної.

«Авіаційне страхування вимагає від компаній не тільки високої кваліфікації персоналу, а й наявність надійного перестрахувального захисту, а також фінансової стійкості і стабільності, адже мова йде про багатомільйонні ризики. Наші резерви повністю забезпечені ліквідними активами, а всі великі ризики розміщуються на західноєвропейських перестрахувальних ринках, що гарантує високу якість наших послуг та оперативність страхових виплат».

googlef3f44d3f0ec0258c.html