В результаті ДТП на Дніпропетровщині одна людина загинула, і ще троє дістали поранення

Поблизу Павлограда маршрутка потрапила в ДТП. За попередньою версією, водій автобуса здійснив виїзд на зустрічну смугу, де зачепив вантажну фуру з причепом, внаслідок чого пасажирський транспортний засіб викинуло в кювет.
На жаль, внаслідок події одна людина загинула, і ще троє дістали поранення.
Ми звертаємо увагу, що перевізники, що працюють на міжміських маршрутах, зобов'язані мати договори страхування водіїв та пасажирів від нещасних випадків на транспорті.
При цьому, квиток, який видається пасажирові, є одночасно страховим сертифікатом, що підтверджує поширення дії договору страхування на відповідного пасажира. Тому обов'язково вимагайте у водія квиток і зберігайне його до кінця поїздки.
Страхова сума за договорами страхування від нещасних випадків на транспорті становить 6 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або на сьогодні - 102 тисячі гривень. Цю суму отримують спадкоємці, якщо станеться непоправне.
У випадку травми, потерпілий отримає 0,2% за кожний день непрацездантості (тобто по 204 грн. на добу). Для цього слід звертатися до страхової компанії, з якою перевізник уклав відповідний договір.

Наша компанія пропонує перевізникам укладання договорів обов'язкового страхування від нещасних випадків на транспорті. Подробиці за телефоном (044) 3-624-624

googlef3f44d3f0ec0258c.html