Вірменія планує протягом найближчих 3-5 років впровадити систему страхування аграрних ризиків

Вірменія планує протягом найближчих 3-5 років впровадити систему страхування аграрних ризиків. Про це повідомив заступник міністра сільського господарства країни.
Наступного року вірмени планують запустити пілотну програму страхування, яка, в разі своєї успішності, буде поширена на всю країну. Пілотний проект передбачатиме страхування аграрних угідь від граду, посухи, заморозків та вітру. Так само, за підсумками впровадження пілотного проекту, розглядатимуть доцільність розширення переліку ризиків.
На розвиток агрострахування на наступний рік в бюджеті Вірменії передбачені асигнування у розмірі 5 млн. євро. Страховики, що планують займатися агрострахуванням, повинні будуть створити Бюро. при цьому, рішення Бюро щодо виплати компенсації потерпілим аграріям повинні будуть беззаперечно прийматися до виконання страховиками.
Наразі розглядається страхування посівів та насаджень 30 основних культур, серед яких - зернові, помідори та абрикоси. Надалі цей перелік розширюватиметься.

На жаль, в Україні система обов'язкового страхування сільськогосподарських культур та угідь наразі не існує, незважаючи на стратегічне значення галузі для економіки країни. Втім, наша компанія пропонує найширший спектр послуг в галузі добровільного страхування агроризиків, включаючи посіви, багаторічні насадження, технічні культури, а також поголів'я худоби та птиці.

googlef3f44d3f0ec0258c.html