Як обирати туристичний поліс?

Страхування на час подорожі має свої особливості. Експерти страхових компаній України рекомендують ретельно підходити до його придбання, враховуючи страхову суму та медичні витрати.

Особисті уподобання

На думку Ольги Сидорук, менеджера зі страхування, турист повинен знати про головні чинники — фактичне покриття ризиків, термін дії поліса та регіон перебування. Експерт рекомендує наступне:

  • не обмежуватися мінімальним пакетом послуг. Це дасть можливість отримати повну суму медичної компенсації;
  • фахівець повинен знати мету візиту до контректного регіону країни та термін запланованої відпустки. Зміна періоду відпустки означає автоматичне позбавлення страхового захисту;
  • страховий поліс краще оформляти річний, вказуючи в ньому транспортування санітарною авіацією, лікування від тропічних хвороб і т. п.

Ризики для туристів багато в чому визначаються країною перебування. Експерти радять враховувати це при оформленні страховки.

Уважність — найважливіше

Страховий туристичний поліс включає основний бланк і документ, в якому прописані умови договору. Одна з рекомендацій Вікторії Волошиної, голови правління erhf]ycmrj] СК, — ретельне вивчення тексту договору та контроль над його заповненням. Оформляти поліс краще в офісі страхової організації.

Варто знати, що при оформленні полісу через туристичну організацію його ціна входить до пакета послуг. При цьому набір опцій залишається обмеженим. Зміни в стандартний договір не вносяться. Обрати поліс, який відповідатиме індивідуальним вимогам, можна тільки в страховій компанії.

googlef3f44d3f0ec0258c.html