Оплата і доставка страхових полісів

Оплата поліса:

Пропонуємо Вам скористатися одним з варіантів для оплати поліса:

 • Готівкою;
 • Банківською картою.

Сплатити поліс готівкою можна при придбанні полісів КАСКО, або при одержанні поліса у відділенні страхової компанії, якщо такий спосіб було обрано в якості доставки.

Банківською пластиковою картою  можна сплатити поліс у всіх випадках.

Всі операції з пластикових карт здійснюються за допомогою електронного платіжного шлюзу «PayU» (http://www.payu.ua). Компанія «PayU» спеціалізується на забезпеченні безпеки карткових «онлайн-платежів».

Оплата банківською картою здійснюється за рахунок переадресації на сайт системи PayU, яка представляє собою процесинговий центр і гарантує безпеку платежів завдяки SSL протоколу передачі конфіденційної інформації.
При здійсненні платежу, Ви будете переадресовані на сайт PayU, де вводите дані Вашої пластикової карти. Потім ця інформація по захищеному каналу зв'язку SSL передається на авторизаційний сервер PayU.
Дані Вашої картки передаються тільки в зашифрованому вигляді.
Для передачі інформації «PayU» використовує спеціальні технології безпеки карткових «онлайн-платежів» «Verifed by Visa» і «MasterCard Secure Code».
Всі операції по Вашій карті здійснюються при повному дотриманні вимог «VISA International», «MasterCard» та інших платіжних систем в світі.
Таким чином, СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» не може отримати дані банківської карти та іншу інформацію, включаючи інформацію про Вашіпокупки, зроблених в інших магазинах.

Процедура оплати банківською картою :

Після сторінки підтвердження бронювання система пропонує Вам вибрати спосіб оплати. Якщо Ви обираєте пункт "Оплатити" і підтверджуєте Ваш намір зробити платіж, Ви потрапляєте на сторінку сервера системи електронних платежів PayU, де потрібно ввести дані пластикової карти, після чого буде проведена її авторизація. У разі підтвердження авторизації з карти буде списана сума, що відповідає величині зазначеного Вами платежу. У разі відмови в авторизації карти ми рекомендуємо скористатися іншими доступними способами оплати.

Умови доставки:

УВАГА!!! При купівлі полісів КАСКО та автоцивілки  доставка безкоштовна!!!

Одержати поліс Ви можете:

 • кур`єром у зручний для Вас час – вартість доставки – 35 грн,

  Ви можете одержати Ваше замовлення в зручному для Вас місці та зручний для Вас час, як варіант, поліс Вам може бути доставлено прямо в офіс на робоче місце.

 • у відділенні компанії «НОВА ПОШТА»  – вартість доставки – 26 грн,

  Ви можете забрати Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час, як варіант, відвідавши відділення компанії «НОВА ПОШТА» по дорозі з роботи.

 • у відділенні страхової компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» – вартість доставки – 0 грн.

  Ви можете забрати Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час, як варіант, відвідавши наш магазин по дорозі з роботи або після того, як заберете свою дитину зі школи. Ви також отримаєте професійні консультації та обслуговування.

googlef3f44d3f0ec0258c.html