Страхування нерухомості

Он-лайн
консультант
(044) 362-46-24
Розрахунок вартості Введення персональних даних Оформлення замовлення
Страхова сума за страхуванням квартири, грн
Франшиза
Строк страхування
1 рік
Страхування відповідальності перед сусідами за залив та пожежу

Доставка поліса - безкоштовно (при вартості поліса від 350 грн.)

Страхування квартир (без рухомого майна)

Страхування нерухомості передбачає відшкодування заподіяної шкоди таким категоріям майна:

 • стелі, стіни і підлоги квартири;
 • вікна, двері, внутрішнє оздоблення стель, стін і підлоги квартири;
 • інженерні комунікації (санітарно-технічне та опалювальне обладнання, газові та електричні котли, електро-, газо-, тепло-обладнання, лічильники, електропроводка, телевізійний і телефонний кабелі).

Страхування нерухомості не захистить ваше житло від пожежі, протиправних дій третіх осіб або залиття, проте вбереже від непередбачених фінансових втрат, здатних похитнути ваш добробут. 

Ціна страхового поліса залежить від обсягу страхового покриття, розміру франшизи, суми страховки та переліку страхових ризиків.

Страхування квартири або будинку має деякі особливості. По-перше, страховка розповсюджується не тільки на саму нерухомість, але й на все, що знаходиться на ділянці коло будинку. По-друге, не має значення, якої категорії у вас будинок. Незалежно від того, квартира це, дача або елітний котедж - принципи страхування будуть однакові.

Отже, в Україні застрахувати від пожежі або стихійного лиха можна:

 • будинок або квартиру (з урахуванням вартості оздоблення та інженерно-технічного обладнання);
 • об'єкти ландшафтного дизайну на прилеглій до будинку території;
 • господарські споруди;
 • додатково цивільну відповідальність, коли шкоди завдано сусідам - наприклад через поломку водопроводу, пожежі внаслідок короткого замикання та інших подій.

Ціна страхового поліса не є фіксованою і розраховується самостійно виходячи з площі застрахованого приміщення. Заявка оформляється на сайті ПрАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ». Тарифи на страхування квартир без рухомого майна в Україні в нашій компанії максимально лояльні і привабливі. Ми не припиняємо створювати додаткові вигоди для своїх клієнтів, застосовуємо найсучасніші програми і методи страхування.

Ключові моменти страхування житла

При страхуванні житла обов’язково треба розглянути кілька важливих моментів. Це вбереже вас від можливих труднощів з виплатою страховки. Отже, для того щоб ви отримали страховку, будуть враховуватися:

 1. 1. Вартість будинку. Якщо будинок не новий, то вартість буде визначена згідно з результатами незалежної експертизи, максимально наближено до ринкової вартості будівлі;
 2. 2. Ризики, що вимагають страхового захисту. У стандартному варіанті це страхування від пожежі, залиття, протиправних дій, стихійних лих та ін. Оптимальний варіант – купити поліс від усіх ризиків;
 3. 3. Документи, що підтверджують ваше право власності на будинок або квартиру. Для отримання страхового відшкодування вони обов'язково знадобляться. Якщо приміщення орендується, необхідно мати договір оренди. а також згоду власника майна на отримання вами страхового відшкодування або оплатку ремонтних робіт.

 

Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з усіма умовами страхування. Якщо плануєте купувати страховий поліс в Києві, Львові, Хмельницькому, Івано-Франківську або Кам'янці-Подільському, ви можете замовити поліс через інтернет-магазин, а забрати оформлений договір в офісі страхової компанії.

Страхування відповідальності

Додатково ви можете застрахувати свою відповідальність перед сусідами, якщо з вашої вини буде завдано шкоди їхній квартирі та майну. При складанні договору страхування квартири цей момент обов'язково обумовлюється та узгоджується. При страхуванні відповідальності, збитки, завдані з вашої вини власникам сусідніх приміщень, компенсує страхова компанія.

Як оформити договір страхування квартири?

 • звернутися в наш в офіс у Києві або іншому місті України;
 • зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті;
 • заповнивши форму замовлення на сайті;
 • оформивши договір страхування у відділенні банку "ЮНІСОН";
 • викликавши страхового агента.

Умови страхування квартир без рухомого майна

googlef3f44d3f0ec0258c.html