Страхування майна громадян

Он-лайн
консультант
(044) 362-46-24
Розрахунок вартості Введення персональних даних Оформлення замовлення
Площа квартири

Введіть площу Вашої квартири, вона повинна бути не менше 20 кв.м.

м2 від 20 м2 включно
Страхова сума на 1 м2 площі, грн
Франшиза
Строк страхування
1 рік
Страхова сума за страхуванням квартири
250 000 грн.
Страхування відповідальності перед сусідами за залив та пожежу
Страхування конструкції
Страхування оздоблення та стаціонарно встановленого обладнання
Страхування рухомого майна, що розташоване в квартирі
Особисті речі (хутро, одяг, взуття і т.п.)
50 000 грн
Готівка та цінне майно, що зберігаються у вогнетривких шафах або сейфах
10 000 грн
Витрати внаслідок настання збитків
 • - пов’язані з прибиранням та розчисткою квартири,
 • - здійснені з метою запобігання та зменшення розміру збитків,
 • - на заміну замків та систем безпеки."
5 000 грн
У випадку протиправних дій третіх осіб щодо квартири та майна
10 000 грн
У випадку биття скляних елементів квартири
5 000 грн

Доставка поліса - безкоштовно (при вартості поліса від 350 грн.)Страхування квартир з рухомим майном

Страхування майна громадян захищає від фінансових втрат у разі пошкодження застрахованого майна. Замовити послугу можна в нашій компанії, адже ми пропонуємо вам наступні переваги:

 • 11 років досвіду в Україні;
 • більше сотні програм страхування, відповідні вашим вимогам;
 • оnline-розрахунок страхових платежів;
 • гарантія виплат - статутний фонд 100 млн. грн.

Неприємності в нашому житті трапляються значно частіше, ніж нам би того хотілося. Страхування майна гарантує відшкодування збитків, заподіяних вашому майну. Адже примхи погоди, зухвалість хуліганів, халатність сусідів або зношеність будинкових мереж можуть звести нанівець досягнутий добробут, який ретельно будувався роками! Покладайтеся на себе - і на СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».

Об'єкти страхування

Страхування майна громадян передбачає:

 • страхування будівель та споруд, елементів ландшафтного дизайну;
 • страхування обробки приміщень, елементів декору;
 • страхування рухомого майна, що знаходиться всередині (побутова техніка, комп'ютери, особисті речі, посуд і т.д.).

Ризики

Майнове страхування фізичних осіб передбачає компенсацію збитків у разі виникнення прописаних у договорі ситуацій (страхових ризиків). Серед найпоширеніших ситуацій слід виділити:

 • пожежа;
 • удар блискавки;
 • вибух побутового газу або технологічного газового обладнання;
 • стихійне лихо;
 • пошкодження водою через несправність водопровідних, каналізаційних та опалювальних систем;
 • наїзд транспортного засобу або падіння літального апарату.

Найчастіше українці втрачають квартири або заміські будинки через пожежі. Тому страхування домашнього майна від вогню є розумним рішенням. Адже через зношеність водопровідних та електричних мереж, проведення самовільних ремонтів або перепланувань збільшується ймовірність пожеж, затоплення та іншого роду аварій. Поліс страхування майна компанії "ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ" дозволяє застрахувати майно за спрощеною процедурою, без складання опису та проведення огляду.

Перелік документів

Договір страхування майна громадян укладається на підставі наступних документів:

 • паспорт або інше посвідчення особи;
 • ідентифікаційний код;
 • документ, що підтверджує право власності на застраховане приміщення (знадобиться на етапі отримання виплати).

Якщо майно взято в оренду, майнове страхування ризиків здійснюється на підставі договору оренди. Договір страхування майна не потрібен.

Виплати

Страхування майна громадян передбачає виплату у разі:

 • знищення чи повної втрати майна - відшкодування виплачується в повному розмірі страхової суми, зазначеної в договорі страхування майна, але не вище оціночної вартості знищеного майна;
 • ушкодження - виплачуються кошти на відновлення об'єкта з урахуванням зносу або без нього.

Майнове страхування нерухомості передбачає виплати за вирахуванням франшизи та сум, отриманих страхувальником від відповідальних за збиток осіб. У СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» страховка нерухомості можлива за страховим тарифом 0,02-0,15% при франшизі 0,01-5%. Ми не можемо запобігти неприємний інцидент, але ми допоможемо виправити його наслідки якнайшвидше. Обирайте страхування домашнього майна від СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».

Додатково страховка майна може бути доповнена страхуванням відповідальності за заподіяну з вашої вини шкоду сусідському майну, ремонту або техніці внаслідок пожежі або затоки. Ніхто не любить розплачуватися за випадковість. Ми беремо цю відповідальність на себе!

http://ugic.com.ua/turystychne-strakhuvannya/strakhuvannya-pry-podorozhi-za-kordon/

Якщо ви є громадянином України і проходите процедуру оформлення туристичних документів, вам знадобиться поліс медичного страхування для подорожуючих за кордон. Оформлення договору про медичну страховку є необхідною умовою для отримання Шенгенської візи або візи для відвідання інших країн. У непередбачених випадках за кордоном цей поліс допоможе компенсувати витрати на лікування.

Пропонуємо укласти договір туристичного страхування швидко та без зайвих витрат в режимі онлайн в ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».

Договір медичного страхування для виїзду за кордон передбачає оплату послуг:

 • з медичного транспортування;
 • швидкої допомоги;
 • лікувальних закладів, що надають стаціонарну або амбулаторну медичну допомогу;
 • стоматологічних послуг.

Туристична страховка для виїзду за кордон є вкрай необхідною, тому що медичні послуги для іноземців за кордоном є платними. Особливо це стосується країн Шенгенської зони. Без медичної довідки для виїзду за кордон вам не обійтися.

Платіж по туристичній страховці за кордоном залежить від терміну дії договору, розміру страхової суми за договором та регіону, який ви збираєтеся відвідати.

Поліс страхування виїжджаючих за кордон від ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» визнається всіма країнами Шенгенської зони.

Європейське туристичне страхування може покривати додаткові ризики:

 • Роботи за наймом – покриття витрат, пов’язаних з виконанням травмонебезпечних робіт: водії, будівельники, монтажники, пілоти та ін.;
 • Активний відпочинок – покриття витрат, пов’язаних з заняттям травмонебезпечними видами спорту (гірські лижі, сноуборд, вітрильний спорт тощо).

Вам необхідно включити в договір додаткові ризики? Не забудьте позначити призначення поїздки у відповідному віконці анкети.

Як обрати страховку для туристів

Страховка для виїзду повинна відповідати вашим вимогам. Ми пропонуємо 3 програми.

• Страхова програма «Стандарт» якнайкраще підходить для страхування туристів, що вирушають у звичайні поїздки. Включає медичне страхування для виїзду за кордон і всі необхідні послуги, потреба в яких виникає у разі виникнення проблем зі здоров'ям.

• Страхова програма «Бізнес» гарантує відшкодування не тільки медичних витрат, але й збитків, заподіяних втратою або затримкою багажу та скасуванням рейсу. Особливістю бізнес-страховки туристів є також відшкодування витрат на оплату поїздки особі, яка замінює застраховану особу в діловій поїздці.

• Страхова програма «Еліт» підходить туристам, що мають особливі вимоги до сервісу. Цю програму обирають передусім родини з дітьми – адже у договорі передбачені супровід неповнолітніх членів сім'ї додому і витрати на відвідування родича, що тривалий час знаходиться в закордонній клініці на лікуванні. Поліс страхування туристів включає також послуги адвоката, внесення застави, консьєрж-сервіс.

Страхування для виїзду за кордон онлайн

Ви можете оформити страховий поліс для Шенгенської візи на сайті нашого інтернет-магазину. Для цього треба обрати бажану програму страхування при виїзді за кордон і ввести персональні дані. Процедуру онлайн-страхування подорожуючих за кордон супроводжує консультант, який відповість на всі ваші запитання. Компанія підготує все необхідне

Щоб розрахувати вартість страхового поліса, вам необхідно зазначити територію дії договору (наприклад, Європа і Прибалтика – це страховка Шенген), термін поїздки, призначення, кількість подорожуючих, їхні імена згідно з написанням у закордонному паспорті та дату народження. Далі обираєте тип полісу. Тут ви можете вивчити його особливості та умови. Переходьте до введення персональних даних та оформлюйте замовлення.

Ми подбали про те, щоб страховка на візу онлайн була максимально швидкою і зрозумілою. Крім того, всіма етапами оформлення поліса керуєте ви, тому скорегувати вартість і параметри страховки туристів з урахуванням ваших цілей ви теж можете безперешкодно.

Як отримати послуги, передбачені медичною страховкою для виїзду за кордон?

При необхідності звернення до медустанови застрахована особа дзвонить за номерами телефону, вказаними у страховому договорі. У режимі реального часу компанія, що оформлювала медичний страховий поліс, ціна якого вказується одразу, домовляється про надання медичними та іншими установами необхідних послуг в межах страхової суми.

Медичні послуги для застрахованого є безкоштовними. У випадку, якщо застрахована особа оплатила послуги медустанови самостійно (попередньо узгодивши зі страховиком), всі квитанції повинні бути збережені та надані страховику при повернення в Україну, після чого витрати компенсуються в повному обсязі.

Ліміт відповідальності страхової компанії визначається за згодою сторін в межах суми страхування. Рекомендована сума, особливо якщо це страховка на Шенген, - від 30 тисяч доларів/євро.

При оформленні страхування виїзду за кордон рекомендуємо включити у договір опцію «Страхування від нещасного випадку».

Розрахувати вартість страхового поліса і придбати поліс туристичного страхування онлайн ви можете в нашому інтернет-магазині, заповнивши форму вгорі сторінки.

Страхування в Києві, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому та Кам'янець-Подільському дозволяє застосувати опцію «Отримати поліс в офісі страхової компанії».

Переваги програм туристичного страхування медичних витрат «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»:

 • 11 річний досвід роботи і знання найкращих технологій страхування;
 • Страховка туристів діє в будь-якій країні світу;
 • Можливість страхування виїжджаючих за кордон для занять спортом, за трудовим контрактом, для відпочинку тощо;
 • Можливість вибору програми з набором страхових послуг, що відповідає вашим потребам;

Страховка для Шенгену. Наша компанія акредитована в країнах єврозони, що дає право оформляти чинну медичну страховку для Шенгенської візи з лімітом відповідальності від 30 тисяч євро.

http://ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/ostspv-avtotsyvilka/

ОСЦПВ - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності («Автоцивілка»)

Обов'язкове страхування авто передбачає відшкодування збитків при ДТП, в результаті якого постраждали треті особи, в тому випадку, коли винуватцем події був визнаний водій забезпеченого автомобіля.

Важливо розуміти: страхування «автоцивілка» не покриває збитки, заподіяні Вашому транспорту – вони покриваються страховкою КАСКО.

Автострахування ОСЦПВ регулюється Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ ВНТС)». Інспектор патрульної служби має право виписати штраф, якщо у водія відсутня така страховка. Найчастіше вартість автоцивілки в кілька разів нижче, ніж сума виплати. Тому набагато простіше купити поліс заздалегідь, ніж нести адміністративне покарання та відшкодовувати збитки за власний рахунок.

Кому необхідно замовити ОСЦПВ?

Автоцивілка необхідна для всіх транспортних засобів, що реєструються в ДАІ:

 • Легкові автомобілі;
 • Автобуси, вантажні автомобілі;
 • Причепи та напівпричепи;
 • Мотоцикли.

Автоцивілка. Розрахунок вартості

Розрахунок вартості полісів проводиться за єдиним принципом для всіх компаній, з урахуванням типу транспортного засобу, терміну дії договору, регіону постійної реєстрації.

Автоцивілка - ціна свободи та безпеки

Зобов'язання купити автоцивілку - не тільки вимога законодавчого рівня. Насамперед, страхування машини потрібно водієві. Дорожня пригода може трапитися абсолютно несподівано, і зазвичай вартість автоцивілки - це копійки в порівнянні з необхідною сумою компенсації.

Страховка автоцивілки дозволяє винуватцеві перекласти зобов'язання відшкодувати заподіяні збитки на страхову компанію. Автоцивілка (Україна) покриває нанесення шкоди життю, здоров'ю (крім морального збитку), речам, транспортному засобу учасників дорожнього руху (крім винуватця ДТП). Заплативши один раз вартість поліса ОСЦПВ, водій звільняється від фінансової відповідальності за заподіяні збитки в межах страхової суми за договором.

Страховка авто ОСЦПВ не компенсує збитки у разі, якщо вони заподіяні навмисно, в нетверезому стані, або у випадках, коли за кермом застрахованого ТЗ знаходилась людина, що не має права керувати ним.

Граничні суми виплат

Ліміти відповідальності, як і вартість ОСЦПВ, встановлюються на законодавчому рівні:

 • 100 тис. грн. - за шкоду життю та здоров'ю;
 • 50 тис. грн. - за збиток, заподіяний автомобілю та майну.

Граничні суми встановлені на 1 потерпілого, максимальна кількість лімітів при одному ДТП - 5.

Замовляючи онлайн страхування ОСЦПВ, за калькулятором оцінивши його вартість, не варто забувати про франшизу - суму, що не відшкодовується страховою компанією.Розрахунок автоцивілки проводиться з франшизою: 0, 500, 1 000 грн. При цьому, ціни на ОСАЦВ можуть не змінюватися. Ці питання необхідно уточнювати при оформленні поліса.

Все частіше автоцивілка в Києві оформлюється разом з полісом добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ). Це дозволяє збільшити ліміт відповідальності страхової компанії на суму 50 – 500 тис. грн.

Скільки коштує автоцивілка? Калькулятор ОСЦПВ

Базова вартість ОСЦПВ в Україні єдина для всіх учасників ринку, однак може коригуватися за рахунок франшизи та інших факторів. Найпростіший спосіб розрахувати тарифи страхування автоцивілки - калькулятор.

При розрахунку ОСЦПВ тарифний калькулятор враховує головні параметри підсумкового тарифу:

 • Вид транспортного засобу, об'єм двигуна;
 • Регіон реєстрації;
 • Наявність / відсутність пільг.

Ціна автоцивілки в Києві значно вище, ніж вартість поліса для інших регіонів. Аналогічно вартість ОСЦПВ у Львові дорожче, ніж в прилеглих населених пунктах. Отже, на розмір тарифу за ОСЦПВ впливає територія реєстрації ТЗ: чим вище чисельність населення в населеному пункті, тим вищий тариф.

На розрахунок вартості ОСЦПВ не впливає кількість і стаж водіїв.

Автоцивілка онлайн + Європротокол

Європротокол - документ спеціальної форми, яким супроводжується автоцивілка. Київ та інші великі міста вже активно його використовують. Європротокол дозволяє оформити ДТП без телефонного дзвінка в ДАІ та до аварійного комісара. Однак є певні обмеження щодо використання Європротоколу. Протокол діє в тому випадку, коли обидва учасники мають поліс ОСЦПВ на руках. Заповнення форми можливо лише при дрібному збитку, що не перевищує 25 тис. грн. (оцінюється візуально учасниками ДТП) і за відсутності розбіжностей щодо трактування обставин ДТП.

Бонус-малус і пільги

ОСЦПВ - страхування строком до одного року. При повторному підписанні договору вартість знижується на 5% за умови відсутності збитків.

Обов'язкове страхування автомобіля також передбачає пільгові тарифи для:

 • Інвалідів та учасників війни;
 • Чорнобильців;
 • Людей пенсійного віку.

Виплати відшкодувань пільговим категоріям населення здійснює МТСБУ.

Підсумкову вартість допоможе розрахувати онлайн калькулятор автоцивілки.

Оформлення полісу

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» - перший інтернет магазин страхових продуктів. Купити поліс «Автоцивілка» онлайн ви можете в будь-який час, в будь-якому місці. Для оформлення знадобляться наступні дані:

 • посвідчення водія;
 • ІПН;
 • техпаспорт автомобіля;
 • документи, що підтверджують право на пільгу.

Завершивши розрахунок автоцивілки ОСЦПВ і заповнивши всі поля, не забудьте сплатити послугу за допомогою сервісів онлайн-оплати. На наступний робочий день у вас на руках буде страховий поліс. При замовленні понад 350 грн. доставка безкоштовна.

Отримати поліс ОСЦПВ у Києві, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому і Кам'янець-Подільському можна безпосередньо в офісі страховій компанії. Для цього необхідно вказати опцію «Отримати поліс в офісі» при оформленні замовлення.

Переваги страхування в СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»:

 • Нульова франшиза;
 • Гарантовані виплати;
 • Можливість прямого врегулювання ДТП (європротокол);
 • Швидке онлайн замовлення поліса з доставкою.

http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/

Страхування здоров'я - кращий спосіб уберегти себе і близьких.

Страхування життя та здоров'я - це захист майнових інтересів, які пов'язані з життям та здоров’ям застрахованої особи. Варто застрахувати життя ї здоров’я від нещасного випадку задля власної безпеки та впевненості в добробуті сім’ї в разі нещасного випадку. У нашій компанії ви можете придбати поліс страхування від нещасних випадків строком до 1 року.

Детальніше про програму

Договір страхування від нещасного випадку передбачає виплати в разі отримання застрахованим травми, його інвалідності або смерті.

Нещасний випадок - це обмежена в часі випадкова і непередбачувана подія, яка призвела до тимчасової непрацездатності (травми), стійкої непрацездатності (інвалідності) або смерті людини.

Застрахованими можуть бути особи віком до 70-ти років. Страховий поліс передбачає захист застрахованого 24 години на добу на території дії договору (Україна або весь світ, окрім зон військових конфліктів).

Особливості програм

СК «ЮНІСОН» надає своїм клієнтам можливість застрахувати життя і здоров'я від нещасного випадку на різних умовах. У нас доступні три програми:

 • «Міні 1»;
 • «Міні 2»;
 • «Повне покриття».

Програма «Міні 1» передбачає виплати за договором у випадку:

 • смерті застрахованого;

або

 • отримання застрахованим інвалідності

в результаті нещасного випадку.

Ця програма не передбачає грошової компенсації у разі отримання застрахованим травми. При цьому якщо застрахована особа загинула, компанія виплачує 100% від страхової суми за договором, при інвалідності 1, 2, 3 групи - відповідно 100, 80 або 60% страхової суми.

Програма «Міні 2» передбачає страхові відшкодування у разі:

 • смерті застрахованого;

або

 • отримання застрахованим травми

в результаті нещасного випадку.

Ця програма не передбачає грошової компенсації у разі отримання застрахованим інвалідності.

При настанні смерті виплачується 100% страхової суми. Якщо застрахований отримав травму, грошова сума виплачується згідно з таблицею виплат и визначається за ступенем тяжкості ушкоджень.

Страхування від нещасних випадків в Україні з програмою «Повне покриття» передбачає виплати у разі:

 • смерті застрахованого;
 • отримання застрахованим травм;
 • отримання застрахованим інвалідності

в результаті нещасного випадку.

Якщо застрахований помер, родичам і спадкоємцям виплачується 100% страхової суми. При отриманні травми сума відшкодування визначається згідно з таблицею виплат, де вказані травми різної тяжкості та розмір виплат за них, а при отриманні інвалідності 1, 2, 3 групи страхування від нещасного випадку покриває 100, 80 і 60% страхової суми відповідно, з вирахуванням грошових компенсацій, які були раніше виплачені за «отримання травми».

Ліміт відповідальності страховика

Якщо ви бажаєте застрахувати життя і здоров'я, визначитесь з лімітом суми за програмою. Страхова сума визначається згідно з програмою договору і кількістю людей, для яких цей поліс купується. Ця сума визначається за взаємною згодою сторін і складає 20 000-100 000 грн на одного застрахованого.

Розрахувати вартість страхового полісу та придбати страховку від нещасних випадків ви можете в онлайн-режимі на сайті нашого інтернет-магазину. Для цього треба заповнити форму, розташовану зверху на сторінці. При внесенні даних вам знадобиться:

 • номер ідентифікаційного коду;
 • паспорт.

Укладаючи договір на страхування нещасних випадків у Києві, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому та Кам'янець-Подільському, можна застосувати опцію «Отримати поліс в офісі страхової компанії». Жителям інших міст України придбати страховку від нещасного випадку можна тільки в режимі онлайн.

Переваги співпраці із СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»:

 • програми з різним набором страхових випадків;
 • при укладенні договору вам немає необхідності проходити медогляд або заповнювати анкету;
 • купуючи поліс страхування від нещасних випадків в Україні, ви можете розширити його дію на весь світ;
 • договір діє 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

http://ugic.com.ua/strakhuvannya-transportu/kasko/

Страховка КАСКО - це гарантія вашого фінансового захисту в непередбачених ситуаціях на дорозі. Поліс КАСКО на авто покриває будь-які ризики, пов'язані з використанням особистого транспорту, але не передбачає виплати третім особам.

Уявіть ситуацію: ви стали винуватцем ДТП. Компенсація потерпілому відбудеться за рахунок поліса ОСЦПВ, але всі вм'ятини та подряпини на особистому транспорті доведеться ремонтувати за власні кошти. Проте, ці гроші можна отримати від страхової компанії, якщо у вас оформлене автострахування КАСКО.

Також буває, що винуватець ДТП не має автоцивілки і грошей на компенсацію, або він придбав поліс у недобросовісної страхової компанії. У такому випадку власнику пошкодженого автомобіля доведеться звертатися до суду, здійснювати ремонт самостійно або їздити на поламаній машині. В будь-якому випадку, виплати за договором ОСЦПВ можливі тільки після набуття чинності рішення суду, тобто, навіть через кілька місяців після ДТП.

Поліс КАСКО покриває збитки, заподіяні транспортному засобу з будь-якої причини – навіть у тому випадку, коли авто подряпали невідомі на парковці.

Автокаско виручає навіть в найбільш неочікуваних та несподіваних ситуаціях, коли від уміння водія нічого не залежить: коли камінь вилетів з-під коліс автомобіля попереду і потрапив в лобове скло, або коли збита тварина чи птах залишила вм'ятину на бампері.

Страхування транспортних засобів КАСКО. Загальні положення

На відміну від ОСЦПВ, страхування автомобіля КАСКО не є обов'язковим.

Страхування автокаско покриває наступні види ризиків:

 • пошкодження автомобіля внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП);
 • пошкодження внаслідок стихійних лих (ураган, землетрус, злива, попадання блискавки тощо);
 • займання транспортного засобу та його вибух;
 • викрадення або повне знищення автомобіля;
 • протиправні дії третіх осіб, вандалізм, в т.ч. навмисний підпал;
 • ризики, викликані падінням на машину сторонніх предметів.

Страхування авто, ціна якого залежить від декількох факторів, - запорука спокою і впевненості в майбутньому.

Базові умови страхування

Автострахування передбачає, що страхувальник сам визначає дійсну вартість своєї машини. Якщо авто нове, вона буде дорівнювати ціні покупки, якщо ж машина вже експлуатувалася, дійсна вартість КАСКО на авто прирівнюється до середньоринкової на момент укладання договору. Довідатися про неї можна на популярних порталах з купівлі-продажу транспорту, або ж в «Бюлетені автотоварознавця».

В середньому, знос ТЗ оцінюється в 10-15% за рік. Тому калькулятор КАСКО онлайн містить пункт «дата першої реєстрації».

Згідно з базовими умовами, страхування КАСКО здійснюється:

 • з урахуванням зносу, якщо автомобілю від 7 до 10 років;
 • без урахування зносу, якщо машині менше 7 років.

В окремих випадках КАСКО оформлюється без зносу лише до 5 років. Це правило поширюється на транспортні засоби виробництва України, країн СНД та Китаю.

Калькулятор КАСКО онлайн дозволяє розрахувати страховий платіж за спрощеними програмами страхування, що поширюються на усі види ТЗ: легкові й вантажні, автобуси, спецтехніку, причепи тощо.

Щодо страхування КАСКО за класичною програмою, радимо звернутися до представника страхової компанії за телефоном або в офіс.

Вартість страхування КАСКО

Тарифи КАСКО за класичними страховими програмами страхові компанії встановлюють самостійно на власний розсуд. Мається на увазі, що вартість страховки КАСКО не регламентується, як у випадках з ОСЦПВ, і залежить від таких факторів:

 • ринкова вартість автомобіля;
 • рік та місце реєстрації. У великих населених пунктах імовірність аварії вища, тому страхування авто в Києві або у Львові може бути дорожчим, ніж у регіонах. Це саме стосується старих машин - чим довший термін експлуатації, тим вищий ризик аварії;
 • кількість водіїв, їхній стаж і вік. Імовірність того, що з машиною початківця трапиться ДТП, набагато вища. Також розрахунок КАСКО онлайн доповнюється віковим коефіцієнтом.

Договір КАСКО передбачає, що в ТЗ встановлені первинні засоби захисту: охоронна сигналізація, іммобілайзер, GPS.

Також ціни на КАСКО відрізняються в залежності від обраної програми страхування та страхових ризиків, що включені до неї.

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» пропонує застрахувати КАСКО онлайн або розрахувати страховий платіж за допомогою консультантів зі страхування..

Програма «КАСКО Економ»

Найбільш простий і швидкий спосіб купити КАСКО онлайн.

Переваги:

 • невисока ціна страхування авто - всього 1950 грн.
 • страхова сума - 50 тис. грн для всіх типів автомобілів;
 • виплати проводяться без урахування зносу, у повному обсязі;
 • не застосовується коефіцієнт пропорційності.

Особливості:

 • на страхування приймаються автомобілі не дорожче 500 тис. грн.
 • стаж водія не може бути менше 2-х років, а вік – менше, ніж 21 рік.
 • виплати покривають лише наслідки ДТП (наїзди, зіткнення), в яких задіяний другий учасник (або група осіб).

Коштує таке КАСКО дешево, і покриває наслідки найпоширенішої причини транспортних збитків - ДТП. Ця програма найбільше підходить водіям, які впевнені в собі, але не можуть довіряти іншим учасникам руху.

Програма «Без викрадення»

За відсутності в програмі КАСКО ризику «Викрадення» розмір тарифу значно зменшується. При цьому ТЗ застрахований від інших можливих ризиків, включно з протиправними діями, підпалом або падінням предметів.

Переваги:

 • ви отримуєте майже повне КАСКО, ціна якого нижча на 20-30%;
 • територія покриття - Україна, СНД, Європа (на вибір);
 • діє технічний асистанс.

Особливості:

Власник поліса двічі на рік може отримати виплати без довідки ДАІ:

 • у разі ДТП - в межах 4% від страхової суми;
 • у разі пошкодження виключно скляних елементів (в т.ч. фар і дзеркал).

Програма «Повне КАСКО»

Максимальний захист у будь-якій ситуації, включно з викраденням і дрібними пошкодженнями. Має ті ж переваги й особливості, що і програма «Без викрадення». За договором страхування, автовласнику надається повна технічна, консультаційна та інформаційна підтримка. Договором страхування КАСКО також передбачається можливість отримання виплат без оформлення ДТП в ДАІ.

Інші програми страхування

Програма «50/50»

Замовити КАСКО на авто за такою програмою можна лише в офісі компанії. Покриваються всі ризики, які враховує повна страховка транспорту. Вартість КАСКО ділиться навпіл:

 1. Якщо страхова подія не трапляється - клієнт не вносить другу половину страхового платежу, і відтак заощаджує на страхуванні;
 2. Якщо трапляється страхова подія - клієнт вносить другу половину страхового платежу, і виплата здійснюється в повному обсязі.

Програма «За першою подією»

Програма страхування КАСКО, ціна якої мінімальна, визначає, що договором покриваються всі ризики. Проте договір перестає діяти після першого страхового випадку і здійснення страхової виплати.

Виплати відшкодувань та інші особливості страхування

Страхування авто, ціна якого визначена в межах договору, передбачає можливість вибору ліміту страхової суми (СС):

 • за кожною подією (початкова сума не змінюється);
 • за договором (кожен страховий випадок зменшує страхову суму на суму виплати).

Перший варіант вважається оптимальним.

Виплати на ремонт ТЗ можуть здійснюватися таким чином:

 • за рахунком, виданим на СТО, яку клієнт обирає і узгоджує зі страховою компанією;
 • за рахунком фірмової станції обслуговування або гарантійної (дилерської) СТО;
 • на підставі висновків незалежної експертизи.

Вибір можливих варіантів також впливає на страховий тариф.

Асистанс від «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»

При укладанні договору страхування за будь-якою програмою, крім «економ», клієнт отримає в подарунок картку технічного асистансу. Вартість додаткових послуг за такою карткою не оплачується.

У будь-який час для і ночі, незалежно від того, чи вважається подія страховою, клієнт СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» може розраховувати на:

 • допомогу в запуску двигуна або заміні коліс;
 • евакуацію в разі поломки або ДТП до місця ремонту;
 • доставку палива.

Послуги надаються UNIVERSAL ASSISTANCE - сервісним партнером СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ». Щоб повідомити про подію або викликати аварійного комісара достатньо зателефонувати:

0-800-505-123 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів)

Страхування авто у Львові, Києві, Івано-Франківську, Хмельницькому та Кам'янець-Подільському дозволяє застосувати опцію «Отримати поліс в офісі страхової компанії».

Умови страхування квартир з рухомим майном

googlef3f44d3f0ec0258c.html