Страхування автотранспортних засобів

Он-лайн
консультант
(044) 362-46-24

Автострахування в Україні буває добровільним і обов'язковим.
Добровільно можна застрахувати свій автомобіль за ризиками КАСКО - при настанні страхового випадку (пошкодженні або викраденні застрахованого автомобіля) страхова компанія виплатить відшкодування вам.
Обов'язковим страхуванням є ОСЦПВ - обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів. При заподіянні шкоди життю, здоров'ю або майну учасників дорожнього руху в результаті ДТП, скоєного з вашої вини, страхове відшкодування буде виплачено потерпілим.
Умови страхування ОСЦПВ, в тому числі і ліміти страхових сум за договором страхування, є єдиними для всіх страхових компаній. Збільшити ліміт відповідальності за договором можна, уклавши додатково договір добровільного страхування цивільної відповідальності.
Страхова компанія «ЮНІСОН-СТРАХУВАННЯ» пропонує вам оформити договір страхування КАСКО і ОСЦПВ онлайн.


КАСКО
Класичне страхування авто здійснюється для будь-якого транспортного засобу, що перебуває у фізичної або юридичної особи у власності, оренді чи на інших законних підставах. При настанні страхової події, передбаченої в договорі, збиток відшкодовується власнику застрахованого автомобіля, а збитки третім особам, постраждалим в ДТП, не відшкодовуються. Також не відшкодовуються збитки, заподіяні вантажу, що перевозиться.
Договір КАСКО передбачає захист автомобіля від викрадення чи пошкодження. Застрахувати можна не тільки легковий чи вантажний автомобіль, але і автобус, причіп, а також додаткове обладнання транспортного засобу.
Автостраховка КАСКО відшкодовує збиток в таких випадках:
• ДТП;
• викрадення;
• протиправні дії третіх осіб;
• стихійні лиха;
• падіння на автомобіль предметів, в т.ч. снігу, льоду, дерев і т.ін.;
• пожежа, вибух, самозаймання.
Розрахунок вартості страховки автомобіля здійснюється з урахуванням таких факторів:
• водійський стаж;
• технічні характеристики транспортного засобу;
• місце реєстрації;
• термін дії договору;
• сфера використання і т.д.
Ви можете придбати як класичну програму страховки КАСКО, так і економ-варіанти, з обмеженим набором ризиків. При цьому, при покупці будь-якої програми страхування КАСКО, крім «Економ», кожен клієнт отримує в подарунок картку технічного асистансу, яка передбачає буксирування до місця ремонту, заміну колеса, запуск двигуна, доставку палива.

ОСЦПВ
На відміну від КАСКО, страховка автомобіля ОСЦПВ є обов'язковою для всіх водіїв згідно Законодавства України. При настанні страхового випадку виплати здійснюються стороні, якій було завдано збитків з вини власника забезпеченого страховкою автомобіля. Поліс ОСЦПВ оформляється, як правило, на 1 рік.
За завдання шкоди майну потерпілий може отримати максимум 100 тисяч гривень, при збитку життю і здоров'ю - 200 тисяч гривень. Страхова компанія може встановити франшизу по майновому збитку в розмірі до 1 тисячі грн.
Розрахунок вартості страховки ОСЦПВ здійснюється з урахуванням факторів, аналогічних розрахунком КАСКО. На сайті є калькулятор тарифів ОСЦПВ - скористайтеся ним, щоб дізнатися конкретну вартість свого поліса. Або ж просто зателефонуйте нашим менеджерам - вони підкажуть оптимальне рішення.
Страховка на автомобіль оформляється при наявності пакету документів:
• паспорт та ідентифікаційний номер;
• водійські права;
• технічний паспорт;
• якщо ви маєте право на пільгу - документ, що підтверджує це право.
Потрібна автостраховка, а часу на відвідування офісу страхової компанії немає? Замовте поліс онлайн у співробітників компанії «ЮНІСОН-СТРАХУВАННЯ».

Чому «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»?

Жодної простроченої виплати та жодної скарги на невиконання компанією «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» зобов’язань за договорами страхування.

0 прострочених виплат та скарг

Частка високоліквідних активів в загальному обсязі активів компанії становить 43%, що є гарантією своєчасної виплати страхових відшкодувань, а їх розмір є достатнім для виконання компанією взятих на себе зобов’язань.

43% високоліквідних активів

Щодня компанія здійснює в середньому 14 страхових виплат. Система врегулювання збитків в компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для клієнтів.

14 виплат щодня

Виплати здійснюються протягом 5 робочих днів з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

5 робочих днів на здійснення виплати
googlef3f44d3f0ec0258c.html