Калькулятор автоцивілки онлайн

Он-лайн
консультант
(044) 362-46-24
Розрахунок вартості Введення персональних даних Оформлення замовлення
Тип ТЗ
Місце реєстрації ТЗ
Пільги
Дата ОТК (для ТЗ, що підлягають ОТК)
Вартість полісу
ОСЦПВ
Строк дії поліса
1 рік
Коли ТЗ не буде використовуватись?
Страхові суми на одного потерпілого:
за шкоду заподіяну життю та здоров'ю
200 000 грн.
за шкоду, заподіяну майну
100 000 грн
Франшиза за шкоду, заподіяну майну
0 грн.
Територія дії договору
Україна
Сфера використання
НЕ ТАКСІ та НЕ легковий автомобіль, що використовується для перевезення пасажирів або вантажів з метою одержання прибутку
 

Доставка полІса - беЗКОШТОВНО (при вартості поліса від 350 грн.)

ОСЦПВ (Автоцивілка)

ОСЦПВ - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності («Автоцивілка»)

Обов'язкове страхування авто передбачає відшкодування збитків при ДТП, в результаті якого постраждали треті особи, в тому випадку, коли винуватцем події був визнаний водій забезпеченого автомобіля.

Важливо розуміти: страхування «автоцивілка» не покриває збитки, заподіяні Вашому авто – вони покриваються страховкою КАСКО.

Автострахування ОСЦПВ регулюється Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ ВНТС)». Інспектор патрульної служби має право виписати штраф, якщо у водія відсутня така страховка. Найчастіше вартість автоцивілки в кілька разів нижче, ніж сума виплати. Тому набагато простіше купити поліс заздалегідь, ніж нести адміністративне покарання та відшкодовувати збитки за власний рахунок.

Кому необхідно замовити ОСЦПВ?

Автоцивілка необхідна для всіх транспортних засобів, що реєструються в ДАІ:

·         Легкові автомобілі;

·         Автобуси, вантажні автомобілі;

·         Причепи та напівпричепи;

·         Мотоцикли.

 

Автоцивілка – вартість 

Розрахунок вартості полісів проводиться за єдиним принципом для всіх компаній, з урахуванням типу транспортного засобу, терміну дії договору, регіону постійної реєстрації.

Автоцивілка - ціна свободи та безпеки

Зобов'язання купити автоцивілку - не тільки вимога законодавчого рівня. Насамперед, страхування машини потрібно водієві. Дорожня пригода може трапитися абсолютно несподівано, і зазвичай вартість автоцивілки - це копійки в порівнянні з необхідною сумою компенсації.

Страховка автоцивілки дозволяє винуватцеві перекласти зобов'язання відшкодувати заподіяні збитки на страхову компанію. Автоцивілка (Україна) покриває нанесення шкоди життю, здоров'ю (крім морального збитку), речам, транспортному засобу учасників дорожнього руху (крім винуватця ДТП). Заплативши один раз вартість поліса ОСЦПВ, водій звільняється від фінансової відповідальності за заподіяні збитки в межах страхової суми за договором.

Страховка авто ОСЦПВ не компенсує збитки у разі, якщо вони заподіяні навмисно, в нетверезому стані, або у випадках, коли за кермом застрахованого ТЗ знаходилась людина, що не має права керувати ним.

Граничні суми виплат

Ліміти відповідальності, як і вартість ОСЦПВ, встановлюються на законодавчому рівні:

·         200 тис. грн. - за шкоду життю та здоров'ю; обмеження щодо кількості потерпілих - відсутні.

·         100 тис. грн. - за збиток, заподіяний автомобілю та майну. Граничні суми встановлені на 1 потерпілого, максимальна кількість лімітів при одному ДТП - 5.

Замовляючи онлайн страхування ОСЦПВ, не варто забувати про франшизу - суму, що не відшкодовується страховою компанією. Розрахунок автоцивілки проводиться з франшизою: 0, 500, 1 000 грн. При цьому, ціни на ОСАЦВ можуть не змінюватися. Ці питання необхідно уточнювати при оформленні поліса.

Все частіше автоцивілка в Києві оформлюється разом з полісом добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ). Це дозволяє збільшити ліміт відповідальності страхової компанії на суму 50 – 500 тис. грн.

Скільки коштує автоцивілка? Калькулятор ОСЦПВ

Базова вартість ОСЦПВ в Україні єдина для всіх учасників ринку, однак може коригуватися за рахунок франшизи та інших факторів. Найпростіший спосіб розрахувати тарифи страхування автоцивілки - калькулятор.

При розрахунку ОСЦПВ тарифний калькулятор враховує головні параметри підсумкового тарифу:

·         Вид транспортного засобу, об'єм двигуна;

·         Регіон реєстрації;

·         Наявність / відсутність пільг.

Ціна автоцивілки в Києві значно вище, ніж вартість поліса для інших регіонів. Аналогічно вартість ОСЦПВ у Львові дорожче, ніж в прилеглих населених пунктах. Отже, на розмір тарифу за ОСЦПВ впливає територія реєстрації ТЗ: чим вище чисельність населення в населеному пункті, тим вищий тариф.

На розрахунок вартості ОСЦПВ не впливає кількість і стаж водіїв.

Автоцивілка онлайн + Європротокол

Європротокол - документ спеціальної форми, яким супроводжується автоцивілка. Київ та інші великі міста вже активно його використовують. Європротокол дозволяє оформити ДТП без телефонного дзвінка в ДАІ та до аварійного комісара. Однак є певні обмеження щодо використання Європротоколу. Протокол діє в тому випадку, коли обидва учасники мають поліс ОСЦПВ на руках. Заповнення форми можливо лише при дрібному збитку, що не перевищує 50 тис. грн. (оцінюється візуально учасниками ДТП) і за відсутності розбіжностей щодо трактування обставин ДТП.

Бонус-малус і пільги

ОСЦПВ - страхування строком до одного року. При повторному підписанні договору вартість знижується на 5% за умови відсутності збитків.

Обов'язкове страхування автомобіля також передбачає пільгові тарифи для:

·         Інвалідів та учасників війни;

·         Чорнобильців;

·         Людей пенсійного віку.

Виплати відшкодувань пільговим категоріям населення здійснює МТСБУ.

Підсумкову вартість допоможе розрахувати онлайн калькулятор автоцивілки.

Оформлення полісу

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» - перший інтернет магазин страхових продуктів. Купити поліс «Автоцивілка» онлайн ви можете в будь-який час, в будь-якому місці. Для оформлення знадобляться наступні дані:

·         посвідчення водія;

·         ІПН;

·         техпаспорт автомобіля;

·         документи, що підтверджують право на пільгу.

Завершивши розрахунок ОСЦПВ і заповнивши всі поля, не забудьте сплатити послугу за допомогою сервісів онлайн-оплати. На наступний робочий день у вас на руках буде страховий поліс. При замовленні понад 350 грн. доставка безкоштовна.

Отримати поліс ОСЦПВ у Києві, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому і Кам'янець-Подільському можна безпосередньо в офісі страховій компанії. Для цього необхідно вказати опцію «Отримати поліс в офісі» при оформленні замовлення.

Переваги страхування в СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»:

·         Нульова франшиза;

·         Гарантовані виплати;

·         Можливість прямого врегулювання ДТП (європротокол);

·         Швидке онлайн замовлення поліса з доставкою.

 

Умови страхування ОСЦПВ

googlef3f44d3f0ec0258c.html