ОСЦПВ (Автоцивілка)

Он-лайн
консультант
Розрахунок вартості Введення персональних даних Оформлення замовлення
Тип ТЗ
Місце реєстрації ТЗ
Пільги
Дата ОТК (для ТЗ, що підлягають ОТК)
Вартість полісу
ОСЦПВ
Строк дії поліса
1 рік
Коли ТЗ не буде використовуватись?
Страхові суми на одного потерпілого:
за шкоду заподіяну життю та здоров'ю
100 000 грн.
за шкоду, заподіяну майну
50 000 грн
Франшиза за шкоду, заподіяну майну
0 грн.
Територія дії договору
Україна
Сфера використання
НЕ ТАКСІ та НЕ легковий автомобіль, що використовується для перевезення пасажирів або вантажів з метою одержання прибутку
 

«Автоцивілка» (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, ОСЦПВ).

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ:

  •  Страхування «автоцивілки», або ОСЦПВ - це вимога Закону, тому таке страхування є обов’язковим для усіх власників автомобілів, що зареєстровані в Україні та використовуються на її території.

  •  ОСЦПВ здійснюється відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», на умовах, визначених цим Законом.

  •  Розмір страхових сум за договором та вартість поліса (алгоритм обчислення) є єдиними для всіх страхових компаній України.

  •  Діяльність страхових компаній у сфері ОСЦПВ координується та контролюється Моторним (транспортним) страховим Бюро України (МТСБУ).  Страхова компанія «ЮНІСОН-ГАРАНТ» щоквартально отримує найвищі оцінки з боку МТСБУ щодо своєї діяльності з «автоцивілки» та щодо рівня фінансової стійкості страховика.

Детальніше про програму страхування.

«Автоцивілка» допоможе відшкодувати збитки, заподіяні життю, здоров'ю та майну потерпілих внаслідок ДТП, що сталося з вини водія забезпеченого транспортного засобу. Обов’язок відшкодування збитків потерпілому (у межах страхової суми) переходить до страхової компанії.

Зверніть увагу: цей вид страхування не передбачає виплату страхового відшкодування при заподіянні шкоди Вашому власному автомобілю або його викраденні – ці ризики покриваються договором страхування «КАСКО».

Ліміт відповідальності страховика:

  •  за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю потерпілих: 100 000 грн. на одного потерпілого.
  •  за шкоду, заподіяну майну потерпілих: 50 000 грн. на одного потерпілого.

Франшиза – частина збитку, що не відшкодовується страховиком – складає до 1000 грн.

Вартість поліса визначається виключно згідно з чинним законодавством України. При розрахунку вартості поліса беруться до уваги такі чинники:

  • тип транспортного засобу та об’єм двигуна;
  • місце реєстрації транспортного засобу.

Розрахувати вартість «Автоцивілки» та придбати поліс ОСЦПВ онлайн ви можете в нашому інтернет-магазині, заповнивши форму вгорі цієї сторінки.

Страхування в Києві, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому та Кам’янці-Подільському дозволяє застосувати опцію «Отримати поліс в офісі страхової компанії».