Туристичне страхування онлайн

Он-лайн
консультант
Розрахунок вартості Введення персональних даних Оформлення замовлення
Територія дії договору
Багаторазовий виїзд
Кількість днів за кордоном
Призначення поїздки
Кількість подорожуючих
Дата народження
Валюта
Тип полісу
Стандарт
Бізнес
Еліт
Страхування медичних витрат, EUR
Страхуваня від нещасного випадку на суму, EUR
Стаціонарне лікування

Екстрене лікування, в тому числі перебування та харчування у палаті стандартного типу в умовах стаціонару за наявності хвороб та станів, що потребують стаціонарного лікування, а саме:

 • – консультації та інші професійні послуги медичного персоналу, в тому числі лікарів вузькопрофільної спеціалізації;
 • – проведення лабораторних досліджень та застосування інструментальних методів діагностики;
 • – консервативне та оперативне лікування;
 • – забезпечення медикаментами та витратними медичними матеріалами.

Страховик також відшкодовує, якщо це необхідно за медичним висновком, витрати, пов’язані з дотриманням Застрахованою особою режиму ізоляції (карантину).

Амбулаторне лікування

Екстрене консервативне та оперативне лікування в умовах амбулаторій, поліклінік, а саме:

 • – консультації та інші професійні послуги медичного персоналу, в тому числі лікарів вузькопрофільної спеціалізації;
 • – проведення лабораторних досліджень та застосування інструментальних методів діагностики;
 • – проведення лікувальних заходів та маніпуляцій;
 • – забезпечення медикаментами та витратними медичними матеріалами.
Невідкладна допомога

Екстрена медична допомога, надана Застрахованій особі за медичними показниками, а саме:

 • – виїзд бригади невідкладної медичної допомоги;
 • – експрес-діагностика та невідкладна допомогу на догоспітальному етапі;
 • – забезпечення медикаментами та витратними медичними матеріалами;
 • – доставлення каретою невідкладної медичної допомоги до спеціалізованого медичного закладу для проведення подальшого лікування.
Стоматологія

Відшкодування витрат на терапевтичне та хірургічне лікування зубів та ротової порожнини (за виключенням проведення косметичних, ортодонтичних процедур, протезування, імплантування), пов’язане з:

 • – гострим зубним болем;
 • – наданням невідкладної стоматологічної допомоги внаслідок настання нещасного випадку.
200 EUR
300 EUR
300 EUR
Невідкладна акушерська допомога

Відшкодування витрат на невідкладну акушерську допомогу до 29 (двадцять дев’ятого) тижня вагітності Застрахованої особи

Медичне транспортування
 • - медична евакуація (транспортування) Застрахованої особи з місця події до найближчого медичного закладу за кордоном;
 • - медична репатріація Застрахованої особи до лікувального закладу, найближчого до місця постійного проживання замість лікування за кордоном за умови, що стан здоров’я Застрахованої особи дозволяє її транспортування та згідно з рішенням лікаря Асистуючої компанії існує необхідність проведення подальшого стаціонарного лікування Застрахованої особи) та (або) якщо витрати на перебування в стаціонарі можуть перевищити встановлену у Договорі відповідну страхову суму.
Репатріація останків
 • – відшкодування витрат, санкціонованих Асистуючою компанією на посмертну репатріацію тіла до місця постійного проживання Застрахованої особи;
 • – відшкодування витрат на поховання (кремацію) останків Застрахованої особи на території країни тимчасового перебування у разі відсутності родичів у Застрахованої особи або за їхньої згоди.
Телефонні переговори

відшкодування витрат на телефонні переговори, здійснені Застрахованою особою зі Страховиком та/або Асистуючою компанією з метою отримання або погодження отримання послуг, передбачених Договором страхування

50 EUR
50 EUR
50 EUR
Повернення Застрахованої особи після виписки з лікарні

Організація та оплата вартості проїзду Застрахованої особи з місця тимчасового перебування до місця постійного проживання в один кінець якщо від’їзд Застрахованої особи не відбувся вчасно, тобто в день, зазначений у проїзних документах, що має Застрахована особа, через розлад здоров’я, що призвело до необхідності перебування Застрахованої особи на стаціонарному лікуванні.

Дострокове повернення за сімейними обставинами

Оплата вартості проїзду Застрахованої особи у разі дострокового (позапланового) повернення Застрахованої особи до місця постійного проживання, якщо один з членів сім’ї Застрахованої особи помер, перебуває у стані, небезпечному для життя.

Проїзд працівника, який заміщує Застраховану особу

Оплата вартості проїзду особи, яка заміщує Застраховану особу при виконанні нею виробничих обов’язків на території країни тимчасового перебування, до місця виконання виробничих обов’язків, якщо Застраховану особу було перевезено до медичного закладу за місцем її постійного проживання (медична евакуація) з необхідністю проведення подальшого стаціонарного лікування.

Відкладення або відміна рейсу

Здійснення страхової виплати у разі відкладення відправлення літака (регулярного або чартерного рейсу) через страйк, з технічних причин, через стихійні лиха та інші несприятливі погодно-кліматичні умови або поломку літака на 4 (чотири) або більше години або якщо рейс було відмінено за таких же причин. При цьому, Страховик не здійснює виплату за перші 4 години. За цією опцією оплачуються витрати на придбання їжі та проживання в готелі.

100 EUR
100 EUR
Багаж: затримка
 • - оплата вартості предметів першої необхідності (засобів особистої гігієни та необхідного в даній ситуації одягу) у разі недоставлення Застрахованій особі багажу, що перевозився повітряним транспортом впродовж 4 (чотирьох) годин після його прибуття в аеропорт за кордоном або якщо багаж пошкоджено або знищено в період, коли авіаперевізник відповідає за збереження багажу;
 • - пересилання багажу за іншою адресою у разі госпіталізації або медичної репатріації Застрахованої особи або смерті Застрахованої особи;
100 EUR
100 EUR
Багаж: втрата

Надання Асистуючою компанією консультативної допомоги в поверненні Застрахованій особі багажу, загубленого під час використання рейсового авіатранспорту.

300 EUR
300 EUR
Втрата документів
 • - допомога при відновленні втрачених або викрадених під час подорожі особистих документів Застрахованої особи та (або) квитків на рейсовий транспорт;
 • - відшкодування витрат на послуги Асистуючої компанії пов’язані із оформленням тимчасового посвідчення Застрахованої особи, а також із анулюванням втрачених і оформленням нових квитків на зворотний рейс до країни проживання (при цьому вартість нових квитків не відшкодовується).
200 EUR
200 EUR
Постановка в стоп-лист та відновлення банківської карти

Оплата непередбачених витрат у випадку втрати або крадіжки банківської карти Застрахованої особи

40 EUR
40 EUR
Повернення додому дітей віком до 18 років, які подорожують разом з Застрахованою особою

Організація та оплата вартості проїзду дітей до 18 років, які подорожують разом з Застрахованою особою, до місця їхнього постійного проживання та за необхідності їх супроводження третьою особою, якщо діти залишилися без нагляду через розлад здоров’я або смерть Застрахованої особи

Відвідування членом сім’ї (близьким родичем)

Оплата вартості проїзду з місця постійного проживання та назад і вартості проживання до 5 діб в готелі одного члена сім’ї Застрахованої особи, якщо строк госпіталізації Застрахованої особи, яка подорожує сама, внаслідок розладу здоров’я перевищує 5 (п’ять) календарних днів та (або) Застрахована особа перебуває у стані, небезпечному для життя, та за умови, що поруч з Застрахованою особою немає особи старше 18 років, яка подорожує разом з нею.

Затримка Застрахованої особи після виписки з лікарні

Оплата витрат на перебування Застрахованої особи за кордоном, після закінчення чинності Договору, строком не більше 5 діб, якщо її повернення до країни постійного проживання неможливе відразу після виписки із лікарні.

75 EUR на добу, але не більше 375 всього
Затримка супутника Застрахованої особи внаслідок стаціонарного лікування Застрахованої особи

Оплата витрат на проживання в готелі одного супутника Застрахованої особи за кордоном після закінчення чинності Договору строком не більше 5 діб, якщо Застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні;

75 EUR на добу, але не більше 375 всього
Юридична допомога: витрати на адвоката
 • - організація та оплата послуг практикуючого адвоката, який призначений безпосередньо Асистуючою компанією (Страховиком). У разі затримання (арешту) Застрахованої особи, позбавлення волі, загрози виникнення таких випадків, а також будь-яких ускладнень, викликаних офіційними претензіями, висунутими третіми особами Застрахованій особі;
 • - організація правової консультації при нещасному випадку, порушенні правил дорожнього руху, заподіянні третьою особою шкоди життю, здоров’ю та (або) майну Застрахованої особи тощо, крім оплати вартості такої консультації.
1000 EUR
Юридична допомога: внесення застави

Внесення грошової застави у судовий орган країни перебування за умови повернення Застрахованою особою суми застави протягом 45 (сорока п’яти) діб з моменту внесення застави.

3000 EUR
Додаткові послуги

Фактичні витрати на організацію і здійснення цих послуг повністю сплачує Застрахована особа без подальшого відшкодування цих витрат з боку Страховика.

 • ✓ Адміністративні послуги:
  • - передача термінових повідомлень протягом 24 годин з моменту звернення Застрахованої особи до Асистуючої компанії;
  • - надання послуг Застрахованій особі щодо продовження її візи у країні перебування в разі настання для цієї особи форс-мажорних обставин.
 • ✓ Технічна допомога при пошкодженні автомобіля або неможливості, за медичними показаннями, керування транспортним засобом певним водієм:
  • - буксирування пошкодженого транспортного засобу до найближчої станції технічної допомоги;
  • - транспортування всіх пасажирів (включаючи водія) до кінцевого пункту поїздки в країні перебування (тільки на території Європи) при пошкодженні транспортного засобу, або при настанні із водієм раптового захворювання чи нещасного випадку.
 • ✓ Бронювання / переоформлення квитків на рейсовий транспорт.
 • ✓ Бронювання місць в готелі.
 • ✓ Інформаційно - довідкові послуги.
 • ✓ Оформлення оренди засобів автотранспорту.
 • ✓ Надання послуг кваліфікованого перекладача.
Показати повний опис полісу Згорнути повний опис

Доставка поліса - безкоштовно (при вартості поліса від 350 грн.)

Туристичне страхування

Якщо ви є громадянином України і проходите процедуру оформлення туристичних документів, вам знадобиться поліс медичного страхування для подорожуючих за кордон. Оформлення договору про медичну страховку є необхідною умовою для отримання Шенгенської візи або візи для відвідання інших країн. У непередбачених випадках за кордоном цей поліс допоможе компенсувати витрати на лікування.

Пропонуємо укласти договір туристичного страхування швидко та без зайвих витрат в режимі онлайн в ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».

Договір медичного страхування для виїзду за кордон передбачає оплату послуг:

·         з медичного транспортування;

·         швидкої допомоги;

·         лікувальних закладів, що надають стаціонарну або амбулаторну медичну допомогу;

·         стоматологічних послуг.

Туристична страховка є вкрай необхідною, тому що медичні послуги для іноземців за кордоном є платними. Особливо це стосується країн Шенгенської зони. 

Платіж по туристичній страховці за кордоном залежить від терміну дії договору, розміру страхової суми за договором та регіону, який ви збираєтеся відвідати.

Поліс страхування виїжджаючих за кордон від ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» визнається всіма країнами Шенгенської зони.

Туристичне страхування може покривати додаткові ризики:

·         Роботи за наймом – покриття витрат, пов’язаних з виконанням травмонебезпечних робіт: водії, будівельники, монтажники, пілоти та ін.;

·         Активний відпочинок – покриття витрат, пов’язаних з заняттям травмонебезпечними видами спорту (гірські лижі, сноуборд, вітрильний спорт тощо);

Вам необхідно включити в договір додаткові ризики? Не забудьте позначити призначення поїздки у відповідному віконці анкети.

Як обрати страховку для туристів

Страховка для виїзду повинна відповідати вашим вимогам. Ми пропонуємо 3 програми.

·         Страхова програма «Стандарт» якнайкраще підходить для страхування туристів, що вирушають у звичайні поїздки. Включає медичне страхування для виїзду за кордон і всі необхідні послуги, потреба в яких виникає у разі виникнення проблем зі здоров'ям.

·         Страхова програма «Бізнес» гарантує відшкодування не тільки медичних витрат, але й збитків, заподіяних втратою або затримкою багажу та скасуванням рейсу. Особливістю бізнес-страховки є також відшкодування витрат на оплату поїздки особі, яка замінює застраховану особу в діловій поїздці.

·         Страхова програма «Еліт» підходить туристам, що мають особливі вимоги до сервісу. Цю програму обирають передусім родини з дітьми – адже у договорі передбачені супровід неповнолітніх членів сім'ї додому і витрати на відвідування родича, що тривалий час знаходиться в закордонній клініці на лікуванні. Цей поліс страхування туристів включає також послуги адвоката, внесення застави, консьєрж-сервіс.

Страхування для виїзду за кордон онлайн

Ви можете оформити страховий поліс на сайті нашого інтернет-магазину. Для цього треба обрати бажану програму страхування і ввести персональні дані. Процедуру онлайн-страхування подорожуючих за кордон супроводжує консультант, який відповість на всі ваші запитання.

Щоб розрахувати вартість страхового поліса, вам необхідно зазначити територію дії договору (наприклад, Європа і Прибалтика – це страховка Шенген), термін поїздки, призначення, кількість подорожуючих, їхні імена згідно з написанням у закордонному паспорті та дату народження. Далі обираєте тип полісу. Тут ви можете вивчити його особливості та умови. Переходьте до введення персональних даних та оформлюйте замовлення.

Ми подбали про те, щоб страховка на візу онлайн була максимально швидкою і зрозумілою. Крім того, всіма етапами оформлення поліса керуєте ви, тому скорегувати вартість і параметри туристичної страховки з урахуванням ваших цілей ви теж можете безперешкодно.

Як отримати послуги, передбачені медичною страховкою для виїзду за кордон?

При необхідності звернення до медустанови застрахована особа дзвонить за номерами телефону, вказаними у страховому договорі. У режимі реального часу компанія, що оформлювала медичний страховий поліс, домовляється про надання медичними та іншими установами необхідних послуг в межах страхової суми.

Медичні послуги для застрахованого є безкоштовними. У випадку, якщо застрахована особа оплатила послуги медустанови самостійно (попередньо узгодивши зі страховиком), всі квитанції повинні бути збережені та надані страховику при повернення в Україну, після чого витрати компенсуються в повному обсязі.

Ліміт відповідальності страхової компанії визначається за згодою сторін в межах суми страхування. Рекомендована сума, особливо якщо це страховка на Шенген, - від 30 тисяч доларів/євро.

При оформленні страхування виїзду за кордон рекомендуємо включити у договір опцію «Страхування від нещасного випадку».

Розрахувати вартість страхового поліса і придбати поліс туристичного страхування онлайн ви можете в нашому інтернет-магазині, заповнивши форму вгорі сторінки.

Страхування в Києві, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому та Кам'янець-Подільському дозволяє застосувати опцію «Отримати поліс в офісі страхової компанії».

Переваги програм туристичного страхування «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»:

 • 11 річний досвід роботи і знання найкращих технологій страхування;
 • Страховка туристів діє в будь-якій країні світу;
 • Можливість страхування виїжджаючих за кордон для занять спортом, за трудовим контрактом, для відпочинку тощо;
 • Можливість вибору програми з набором страхових послуг, що відповідає вашим потребам;

Страховка для Шенгену. Наша компанія акредитована в країнах Шенгенської зони, що дає право оформляти чинну туристичну страховку на Шенген з лімітом відповідальності від 30 тисяч євро.

Умови страхування при подорожі за кордон

googlef3f44d3f0ec0258c.html