Умови страхування за полісами ОСЦПВ

Он-лайн
консультант

ОСЦПВ - обов'язкове страхування. Всі положення та умови полісу регулюються на законодавчому рівні. Страхова компанія залишає за собою право встановити розмір франшизи в межах до 1000 грн. (при цьому, франшиза поширюється тільки на збиток, заподіяний майну третіх осіб)

 

Об'єкти, що підлягають страхуванню

 

Обов'язковому страхуванню підлягає цивільно-правова відповідальність власників або експлуатанітв наземних транспортних засобів, які є власністю юридичних і фізичних осіб, за заподіяння збитків життю, здоров'ю та майну третіх осіб. Договір страхування може укладатися щодо:

 • легкових автомобілів всіх марок і моделей;
 • вантажного транспорту, причепів;
 • інших видів транспорту, які були або будуть зареєстровані в ДАІ.

Страховий платіж

 

Сума, яка підлягає сплаті, формується на основі базового тарифу, скоригованого коефіцієнтами. Базовий тариф встановлюється МТСБУ. Сума може бути збільшена або навпаки, зменшена на основі наступних показників:

 • регіон реєстрації автомобіля. Чим більший населений пункт, тим вищий коефіцієнт;
 • потужність (об'єм, см3) двигуна;
 • кількість страхових випадків (якщо вони наявні).

Період дії договору

 

Поліс ОСЦПВ видається на строк до 12 місяців. При укладанні договору на строк до 12 місяців, набуває чинності коефіцієнт короткостроковості й платіж зменшується.

 

Ліміти відшкодувань за договором

 

У разі настання страхового випадку компанія зобов'язується компенсувати збиток, заподіяний третій особі, в рамках лімітів:

 • 200 тис. на кожного потерпілого, якщо завдано шкоди здоров'ю або життю, без обмежень за кількістю потерпілих;
 • 100 тис. в рамках компенсації збитків, завданих майну (у т.ч. транспортному засобу інших учасників дорожнього руху) - максимально 5 потерпілим.

Зверніть увагу: за договором ОСЦПВ не покриваються збитки, заподіяні транспортному засобу винуватця дорожньої пригоди, його життю та здоров'ю, а також життю та здоров'ю пасажирів зазначеного транспортного засобу.

 

Територія покриття

 

Договір ОСЦПВ діє тільки на території нашої країни. Якщо ви плануєте поїздку за кордон на особистому транспорті, необхідне оформлення спеціального виду обов'язкового страхування - «Зеленої карти».

 

Бонус-малус

 

Бонус-малус - це розмір знижки, який нараховується за кожний наступний період продовження поліса. Він становить 5% від тарифу й підсумовується щороку. Застосовується бонус-малус тільки за умови безаварійної їзди протягом попереднього страхового періоду. Якщо ж протягом дії договору траплялися страхові події, розмір знижки зменшується.

 

Пільги

 

Згідно із законодавством, пільгові категорії населення виплачують лише половину страхового платежу, а то й зовсім звільняються від сплати. На таку знижку можуть розраховувати:

 • пенсіонери, які самостійно керують ТЗ;
 • інваліди 1 та 2 групи;
 • потерпілі від аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії;
 • учасники бойових дій.

Чому «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»?

Жодної простроченої виплати та жодної скарги на невиконання компанією «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» зобов’язань за договорами страхування.

0 прострочених виплат та скарг

Частка високоліквідних активів в загальному обсязі активів компанії становить 43%, що є гарантією своєчасної виплати страхових відшкодувань, а їх розмір є достатнім для виконання компанією взятих на себе зобов’язань.

43% високоліквідних активів

Щодня компанія здійснює в середньому 14 страхових виплат. Система врегулювання збитків в компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для клієнтів.

14 виплат щодня

Виплати здійснюються протягом 5 робочих днів з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

5 робочих днів на здійснення виплати
googlef3f44d3f0ec0258c.html