Умови страхування квартири з рухомим майном

Застрахувати квартиру з усіма рухомими об'єктами – розумне рішення. Це необхідна передбачливість, що зумовлена багатьма причинами. Застрахувати квартиру з рухомим майном просто необхідно у випадку, якщо:

  • плануєте здати квартиру в оренду, або залишаєте її без нагляду на довгий термін;
  •  вквартирі зроблено ремонт;
  • існує ризик пошкождення майна в результаті недбальства сусідів з верхніх поверхів або зношеності мереж;
  • існує ймовірність пожежі або іншого інциденту (наприклад, часто трапляються перепади напруги, тиску в водопровідній або газовій мережі, в будинку активно міняли мережі під час ремонтів в окремих квартирах).

Непередбачені ситуації, що призводять до пошкодження квартири та домашнього майна, завдають значних фінансових збитків власникові. Найчастіше такі збитки виникають внаслідок несправності сантехніки та пошкодження електропроводки. Навіть звичайний вихід з ладу пральної машини може завдати шкоди і власнику житла, і сусідам, при цьому, за теперішніми розцінками, компенсація збитку може вимірюватися тисячами доларів. Якщо ж ви приймете рішення оформити страховку квартири з рухомим майном, ви зможете захистити себе від фінансових втрат при виникненні пожежі, залиття чи інших подій.

Якщо бажаєте застрахувати квартиру та рухоме майно, що перебуває в ній, то ви звернулися за адресою. Ми пропонуємо максимально зручний механізм укладання договору страхування - без огляду та складання опису застрахованого майна, на фіксовану суму. Застраховане буде практично будь-яке майно, що перебуває в застрахованій квартирі: меблі, побутова техніка, одяг, елементи внутрішнього декору приміщення та ін. Страхування квартири з рухомим майном доступне в режимі online на нашому сайті. Ви можете зробити попередній розрахунок вартості поліса, скориставшись спеціальним калькулятором.

 

Надійний захист власної або орендованої квартири

 

Застрахувати квартиру разом з усім майном можна за кількома програмами. Кожна з них передбачає компенсацію збитку, якщо виникає непередбачена ситуація, прописана в договорі страхування. Великою перевагою такого страхування є те, що ви самі обираєте суму, на яку хочете застрахувати своє рухоме майно. При цьому, договір страхування передбачає усі основні ризики, які можуть завдати значних збитків: пожежа, стихійні лиха, вибух, залиття тощо.

Страхова сума при страхуванні квартири з рухомим майном визначається в залежності від загальної площі приміщення.

Поліс страхування квартири з рухомим майном покриє всі витрати на відновлення майна відповідно до страхових ризиків, зазначених у страховій угоді. Купити страховку можна прямо на нашому сайті. Після того як замовлення буде підтверджено й оплачено, поліс буде доставлений за вашою адресою.

Окрім звичайного страхування квартири і майна, існує можливість застрахувати власну відповідальність на період експлуатації житла. Наприклад, якщо станеться прорив водопроводу і сусіди нижнього поверху вимагатимуть відшкодування збитків, спричинених затопленням, заподіяні збитки відшкодує страхова компанія.

Що стосується терміну дії страховки, то в основному він становить 1 рік. Якщо протягом означеного періоду страховий випадок не відбувається, переукладання договору на новий строк здійснюється на більш вигідних умовах.

Для оформлення страховки на квартиру з рухомим майном потрібні паспорт та ідентифікаційний код. Попередній огляд квартири перед оформленням поліса не потрібен.

За більш детальною інформацією телефонуйте за вказаним номером. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

googlef3f44d3f0ec0258c.html